Jak segregujemy odpady

Wielogabarytowy sprzęt elektryczny i elektroniczny

Punkt zbierania elektrośmieci

Godziny otwarcia

ul. M. Dąbrowskiej 8
Hydrostal Sp. z o.o.
63 244 57 53

Od poniedziałku do piątku
czynny w godz. 7:00 - 16: 00

W soboty
czynny w godz. 7:00 - 13:00

W Koninie istnieje również możliwość zamówienia usługi odbioru wielogabarytowych elektrośmieci bezpośrednio z domu, dzwoniąc pod numer infolinii 2222 333 00, lub wypełniając internetowy formularz na stronie www.elektrosmieci.pl. W celu sprawnego przebiegu usługi należy pamiętać by odłączyć niepotrzebne urządzenie od instalacji (prądu, gazu, czy też wodociągu).

Moje miasto bez elektrośmieci wiąże się także z korzyściami dla szkół!

W zamian za elektrośmieci oddawane do dedykowanego punktu zbierania, 12 szkołom z Konina przydzielane są kupony. Te z kolei zostają przeliczone na punkty, które placówki oświatowe mogą wymieniać na opłacane z Funduszu Oświatowego materiały i pomoce dydaktyczne m.in. tablice multimedialne, rzutniki, sprzęt sportowy czy elementy wyposażenia sal - według potrzeb szkół.

Kupony mogą być zbierane nie tylko przez społeczność szkolną, ale również przez ich rodziny, znajomych, czy sąsiadów. Im mocniej społeczność związana z daną placówką edukacyjną zaangażuje się w zbiórkę elektrośmieci, a następnie oddawanie ich do punktu zbierania prowadzonego przez ElektroEko i Urząd Miejski w Koninie, tym większą liczbę kuponów otrzyma szkoła. To od mobilizacji społeczności lokalnej zależy więc, na jakim poziomie placówka edukacyjna będzie mogła korzystać z Funduszu Oświatowego.
Aktualności
Deklaracje
Ile zapłacę?
Co i gdzie wrzucać?
Punkty Selektywnej
Zbiórki Odpadów
Komunalnych

Harmonogram odbioru odpadów
Pojemniki

Działalność regulowana, zezwolenia
Podstawy prawne

Skargi

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami!