Ankieta - Questionnaire - Заявление

Relacje między naszymi miastami przebiegają na wielu płaszczyznach, od kulturowej, przez ekonomiczną, edukacyjną, czy sportową. Dlatego właśnie jedną z najważniejszych dla nas rzeczy jest umożliwienie współpracy oraz ułatwienie nawiązywania jej w jak największym stopniu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych lokalnych przedsiębiorców i organizacji, pragniemy zaproponować Państwu nowy sposób nawiązywania kontaktów i współpracy z naszymi miastami partnerskimi. Nasza idea polega na umożliwieniu współpracy każdemu zainteresowanemu podjęciem takich działań, zwłaszcza w granicach miast partnerskich.

Przygotowaliśmy łatwy do wypełnienia formularz, który jest dostępny na naszej stronie www.konin.pl w trzech językach - polskim, angielskim i rosyjskim. Chcielibyśmy stworzyć dostępną dla wszystkich bazę informacyjną, gdzie każdy chętny mógłby zostawić swoje dane (dane firmy lub organizacji), a także odnaleźć kooperantów do spraw biznesowych, wymiany uczniowskiej, wydarzeń kulturalnych, sportowych lub innych.

Prosimy o wypełnienie formularza i przesłanie go w formie elektronicznej na adres e-mail: agnieszka.muszynska@konin.um.gov.pl.

Ankieta - Questionnaire - Заявление

Ankieta - Questionnaire - Заявление (1.2 MiB)