Konin. Tu płynie energia > Aktywności > Sport > Aktualności sportowe

Aktualności - sport

Za nami runda jesienna pełna bramek i ciekawych wyników. Zwiastuje to ciekawe starcia na wiosnę. Najbardziej bramkostrzelnymi w tej rundzie byli gracze Militarnych zdobywając 139 bramek, tuż za nimi byli gracze Dragons trafiając 136 razy oraz Bad Boys z 128 bramkami.

Po 3 miesiącach pasjonujących zmagań zakończyliśmy jesienną rundę konińskiej ligi minifootball’u.  W minionej rundzie rozegrało 45 spotkań, w których 10 drużyn zdobyło 613 bramek.

Turniej Grand Prix Polski Dance Września 2018 zakończył ogromnym sukcesem Top Dance Team z Młodzieżowego Domu Kultury. Koniński zespół zdobył pierwsze miejsce w kategorii contemporary formacje 16+!

Dwa brązowe medale zdobyli zawodnicy Klubu Zagłębie-Relax Konin w zawodach wyciskania sztangi leżąc w ramach International Bench Press League w Łodzi.

W sobotę (8 grudnia) na stadionie PWSZ wystartował XXVII Bieg o Lampkę Górniczą. W tym roku wystartowało prawie 250 zawodników, wśród których bezkonkurencyjnym okazał się Tomasz Szymkowiak z Wrześni.