28 października - Wieczór z animacją cz.2 – Środa z kinem niezależnym

Październikowy seans „Środa z kinem niezależnym” będzie kontynuacją programu THE BEST OF O!PLA 2020 – KONKURS GŁÓWNY #1, który nasi widzowie mieli możliwość obejrzeć we wrześniu br.

 

Ze względu na obowiązujące ograniczenia w naszej sali kinowej może znajdować się 12 osób, wobec czego organizujemy dodatkowy seans o 19.30.

 

Podczas 65-minutowej projekcji zobaczymy laureatów 8. Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA 2020 nagrodzonych przez ogólnopolskie Jury Wyróżnieniami Specjalnymi oraz zdobytymi za zajęcie IV Miejsca. Znajdziemy tu także zwycięzcę kategorii Wczesnoszkolnej Junior oraz wybrane filmy studenckie warte przypomnienia.

 

Pomiędzy filmami programu SPECIAL pojawią się miniaturki z cyklu ZWIERZĘTA ZAGROŻONE W POLSCE Zuzanny Rogali, a także film Klubu Gaja pt. CHROŃMY DRZEWA NIM BĘDZIE ZA PÓŹNO.

 

28.10.2020 I 18.00 i 19.30

 

Filmy przeznaczone są dla widzów 15+

 

Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie CKiS, rezerwacje na stronie ckis.konin.pl

 

W programie THE BEST OF O!PLA 2020 #2 – SPECIAL:

 

  • ANYWHERE (2019, 2’29’’), Szymon Plewiński (PJATK GDAŃSK)
    The Scarring Party (wideoklip nieoficjalny)
    ● A SŁYSZAŁA PANI… (2019, 1’10’’), Aneta Siurnicka | UAP POZNAŃ
    ● DESZCZ (2019, 3’47’’), Aleksandra Górecka, Hania Oloś, Jędrzej Sosnowik | Sosnowski
    ● DYNASONIC #1 REMIXED (2019, 3’14’’), Mateusz Jarmulski | Jacek Sienkiewicz
    ● FALE ETERU (2019, 5’55’’), Agata Perszutów | UAP POZNAŃ
    ● JAŚ (2019, 2’49’’), Michał Kotwica
    ● HE (2019, 6’4’’), Katarzyna Radecka | UAP POZNAŃ
    ● KOAN (2018, 5’32’’), Andrzej Łukomski
    ● KOTY (2019, 2’33’), Krzysztof Łączniak
    ● ODDYCHAJ! (2019, 4’4’’), Kamila Jasińska | ASP GDAŃSK
    ● PIĘKNE KACZĄTKO (2018, 1’30’’), Konstancja Taraszka | LAF – WFA 2018 Legnickiej Akademii Filmowej
    ● PSIAKREW (2019, 1’43’’), Bartosz Kaleta
    ● FLOREK I KOSMICZNY BRYLANT, część 1 (2019, 10’8’’)
    Piotr Kaźmierczak | Studio Różnych Gatunków Filmowych
    ● SLOTH DOWN (2019, 3’11’’), Olga Przytuła | PJATK WARSZAWA
    ● RANDKA (2019, 00’54’’), Maksymilian Rzontkowski | UAP POZNAŃ
    ● WINTER BIRD (2019, 5’44’’), Paulina Kozieł | ASP KATOWICE

 

plakat_srodaniezalezna

Wróć