6 listopada - spektakl "Absolutnie straszny olbrzym"

Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie zaprasza dzieci (od lat 5)  wraz z rodzicami na absolutnie wyjątkowy spektakl teatralny pt.: Absolutnie straszny olbrzym.  „Popołudnie z Teatrem”  odbędzie się w piątek, 6 listopada o godz. 17.30

„Absolutnie straszny olbrzym” to spektakl teatralny na podstawie scenariusza Bruce’a William’a Shearer’a zrealizowany przez instruktorski zespół z MDK, występujący od lat pod nazwą Towarzystwo Teatralne  „Ele-mele”.

Przedstawienie opowiada o przygodach  chłopca z rodziny Olbrzymów, który marzy o tym, by być strasznym, przerażającym potworem. Chcąc zrealizować swoje marzenia wyrusza w świat. Podczas swojej wyprawy wrzeszczy, tupie,  próbuje przestraszać i gryźć. Jednakże spotkania z różnymi, czy to realnymi czy bajkowymi postaciami, przekonują go, że  tak naprawdę jest tylko sympatycznym, niedużym dzieciakiem. Na początku się buntuje, by w końcu przekonać się, że najważniejsze w życiu to nie udawać kogoś kim się nie jest, najważniejsze to - po prostu być sobą, zaakceptować siebie takiego jakim się jest. I takie też jest przesłanie spektaklu.

 

Występują: Marta Janczak, Małgorzata Zasadzka, Wojciech Kajzer, Jarosław Sparażyński.

Reżyseria: Jarosław Sparażyński

Opracowanie muzyczne: Wojciech Kajzer

Scenografia: Marta Kornalska, Henryk Jeziorski

Reżyseria i opracowanie muzyczne - Towarzystwo Teatralne „Ele-mele”

Produkcja – Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie

Czas trwania – ok. 50 minut

Bilety w cenie 10 zł  dostępne w MDK. Można rezerwować telefonicznie pod nr tel.  63 243 77 17

Ilość miejsc ograniczona.

Dla tych, którzy nie zdążą na spektakl listopadowy planujemy kolejną prezentacje w grudniu.

plakat_olbrzym

Wróć