Konin gra z WOŚP

Jeden dzień na stanowisku prezydenta Konina, piłkę z podpisem  Krystiana Bielika i kalendarz PZPN ze zdjęciami byłych piłkarek konińskiego MEDYKA - przekazał na licytację WOŚP prezydent Piotr Korytkowski. Orkiestra zagra w niedzielę w Galerii nad Jeziorem. Mega licytacja zaczyna się o 17.50 na II scenie RTV EURO AGD.

- Chcesz zostać prezydentem Konina? Teraz to możliwe bez wygrywania wyborów! Zapraszam do licytacji podczas WOŚP Konin Zwycięzca będzie miał okazję zobaczyć, czym się na co dzień zajmuję – zachęca do udziału w licytacji prezydent Konina. Osoba, która wygra licytację, w uzgodnionym terminie przez jeden dzień będzie towarzyszyć w pracy prezydentowi.

Ciekawym gadżetem jest piłka z podpisem Krystiana Bielika. Piłkarz urodził się 4 stycznia 1998 roku w Koninie. Piłkarską karierę rozpoczął w Górniku Konin, z którego – w wieku 14 lat - przeniósł się do Lecha Poznań. Po kolejnych 2 latach trafił do Legii Warszawa. 17-letniego Krystiana, za rekordowe 2,4 miliona funtów wykupił z Legii londyński Arsenal. Obecnie jest jednym z podstawowych graczy grającego na zapleczu angielskiej ekstraklasy – Derby County.  Krystian był podstawowym zawodnikiem piłkarskich reprezentacji Polski we wszystkich kategoriach wiekowych. W ubiegłym roku rozegrał 3 mecze w kadrze narodowej Jerzego Brzęczka i jest bardzo bliski wyjazdu na tegoroczne Mistrzostwa Europy.  

Warto też zwrócić  uwagę na kalendarz PZPN. To szczególne wydanie, bowiem na zdjęciach zobaczyć można m.in. byłe zawodniczki Medyka Konin: Ewę Pajor (obecnie Vfl Wolfsburg) i Aleksandrę Sikorę (Juventus F.C. Women). Na zdjęciu okładkowym obie piłkarki można zobaczyć w towarzystwie Lewandowskiego, Szczęsnego i Szymańskiego.

Wróć