Konińscy studenci na spotkaniu z przedsiębiorcą

W środę, 20 listopada - w ramach Akademii Młodej Przedsiębiorczości – w Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie studentów konińskiej PWSZ z przedsiębiorcą Arturem Chojnackim - właścicielem firmy ProArti, który w inspirujący sposób opowiedział o swojej ścieżce kariery.

Celem spotkania było pokazanie młodym ludziom, że kolejnym etapem po ukończeniu studiów nie musi być tylko praca na etat, ale może nim być poprowadzenie własnego biznesu. Pan Artur nie ukrywał, że początki były trudne, ale stawianie sobie konkretnych celów, wytrwałość w dążeniu do ich realizacji, a także pomysłowość i pozytywne myślenie są kluczami do sukcesu.

Pomimo, że na początku nikt z otoczenia Pana Artura nie wierzył, że na „dmuchaniu baloników” można zarobić na życie, on wbrew wszystkim udowodnił, że dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości, można odnieść sukces.

Dziś jego firma jest rozpoznawalna  w całej Polsce, a zasługi i działania charytatywne zostały nagrodzone w 2019 r. przez Prezydenta Miasta przyznaniem statuetki Złotego Konia w kategorii „Sponsor roku - za serce”.

Wróć