Konkurs ofert „Wspólnie o Funduszach Europejskich”

II tura konkursu ofert Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju pod nazwą „Wspólnie o Funduszach Europejskich”

Jeśli masz pomysł na ciekawą inicjatywę, wnioskuj o wsparcie w wysokości do 20 000 zł brutto. Termin naboru ofert: od 3 czerwca do 24 czerwca 2019 r.

Kto może skorzystać? Do udziału w konkursie zapraszamy władze miejskie, instytucje publiczne, partnerów społeczno-gospodarczych, organizacje pozarządowe, w tym także Koła Gospodyń Wiejskich (KGW) zarejestrowane w Krajowym Rejestrze KGW.

W konkursie można wnioskować o wsparcie w wysokości do 20 000 zł brutto.

Kwota ta musi być przeznaczona na organizację wydarzeń informacyjno-promocyjnych poprzez realizację różnego rodzaju spotkań, konferencji, warsztatów czy szkoleń. Ponadto, będzie można liczyć na wsparcie Ministerstwa w postaci bezpłatnego udostępnienia publikacji, broszur tematycznych czy rollupów. Pula środków przeznaczonych na konkurs to aż 800 tysięcy złotych.

Szczegółowa informacja (formularz ofertowy) w linku:

https://www.gov.pl/web/inwestycje-rozwoj/ii-tura-konkursu-ofert-ministerstwa-inwestycji-i-rozwoju-pod-nazwa-wspolnie-o-funduszach-europejskich.

Szczegóły konkursu w linku:

https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/promocja/wspolpraca-z-mediami-i-partnerami-spoleczno-gospodarczymi/rusza-konkurs-wspolnie-o-funduszach-europejskich/.

Wróć