MiniFootball - Gromada mistrzem drugiej ligi

Walka w drugiej lidze jest niezwykle wyrównana, na tą chwilę można wyróżnić kilka ekip, które mogą zdobyć mistrzostwo. Rywalizacja w drugiej lidze z pewnością będzie trwała do ostatnich spotkań.

Najlepszą ekipą w tych dwóch miesiącach była drużyna Gramada - rozegrali 5 spotkań z których uzyskali 12 pkt. Wyższość musieli uznać tylko w meczu z drużyną Golden Boys, przegrywając nieznacznie jedną bramką. Bilans bramkowy +20, drugi wynik w tabeli.

Na drugiej lokacie plasuje się FC Santos Konin, które zgromadziło podobnie jak F.C Bianconeri i Golden Boys 9 pkt, jednak lokaty rozstawione zostały zgodnie z bilansem bramkowym. Najskuteczniejszy w ataku Santos zdobył aż 53 bramki i ma najkorzystniejszy bilans bramkowy +21.

F.C Bianconeri, drużyna z najlepszym blokiem defensywnym straciłą jedynie 14 bramek strzelając 29. Drużyna z wieloletnią tradycją istnienia, będzie jednym z faworytów do mistrzostwa.

Golden Boys, mistrz 3 ligi sezonu 18/19 będzie liczył się w walce o najlepsze miejsca. Na starcie sezonu zaliczyli falstart przegrywając pierwszy mecz.

Drugi sezon ekipy Niedzielnych Grajków może dać im miejsce medalowe. Drużynę charakteryzuje bardzo dobry blok defensywny.

MS TEAM beniaminek to aktywny zespół, który rozegrał komplet spotkań, cechujący się zrównoważoną defensywą i atakiem.

Tigers to jedna z nielicznych drużyn która nigdy nie ma zaległości w rozgrywanych meczach. Drużyna zmieniła mocno kadrę, co może skutkować zmianą punktacji w trakcie rundy.

Tabela rozgrywek: http://minifootball.pl/table/2019-2020-tabela-2-liga.

Rankingi zawodników 2 ligi

Najlepszy zawodnik - MVP: Liderem zestawienia jest Filip Skoneczny z drużyny (Niedzielne Grajki), który zdobył 3 tytuły, za jego plecami jest 4 zawodników, którzy mają tylko jeden tytuł mniej.

Najlepiej punktujący: Mirosław Rossa z drużyny F.C Bianconeri, który przewodzi w rankingu z 19 pkt.

Najlepszy strzelec: dwóch zawodników MS TEAM lideruje w zestawieniu: Józef Pawłowski i Rafał Szemfeld, w 5 spotkaniach strzelili po 13 bramek.

Najlepszy Bramkarz: w rankingu przewodzi dwójka Przemysław Perczyński (Gramada) oraz Alan Markowski (F.C Bianconeri), którzy zgromadzili 21 pkt.

Pełne statystyki dostępne są na stronie http://minifootball.pl/statystyki-2-liga-19-20/

Wróć