MZK w Koninie w SkyCash

Mamy dobrą wiadomość dla osób korzystających z komunikacji miejskiej w Koninie. Od 5 lutego 2019 roku udostępniamy w aplikacji SkyCash pasażerom Miejskiego Zakładu Komunikacji bilety komunikacji miejskiej.

Pasażerowie konińskiego MZK mają w SkyCash do dyspozycji wszystkie bilety, jakie znajdują się w obiegu, oprócz biletu jednoprzejazdowego grupowego i biletu bagażowego.

Ceny biletów w SkyCash są dokładnie takie same, jak w kiosku czy automacie. Najtańszy bilet normalny kosztuje 2,80 zł, a normalny bilet 24-godzinny 12 złotych. Wśród biletów jednoprzejazdowych, czasowych, okresowych i sieciowych najdroższy jest wart okrągłe 700 zł bilet normalny imienny sieciowy roczny.

Więcej informacji o cenach biletów na www.mzk-konin.com.pl.

Dla osób podróżujących komunikacją miejską mamy też kolejne ułatwienie - to bezpłatna aplikacja Jakdojade. Dzięki niej, za pomocą telefonu, można sprawdzić połączenia autobusowe w mieście. Wystarczy podać punkt startowy i docelowy, a system poda praktyczne informacje. Wyniki prezentowane są w formie informacji tekstowej zawierającej nazwy przystanków, czas dojścia do i z przystanków oraz czas potrzebny na przesiadkę, a także graficznej, pokazanej na mapie w postaci trasy podróży.

Wróć