VII Mistrzostwa Ziemi Konińskiej Ju-Jitsu

W sobotę (1 grudnia), z okazji Mikołajek, odbyły się VII Mistrzostwa Ziemi Konińskiej Ju-Jitsu Grappling. Zawody zorganizowały dla swoich adeptów trzy konińskie kluby: Konińskie Centrum  Ju-Jitsu, Klub Sportów Walki BUSHIDO oraz gospodarz zawodów Uczniowski Klub Sportowy SAMURAJ Konin.

Podczas zawodów ponad 80 zawodników rywalizowało w 25 kategoriach wiekowych i wagowych na ogólnych zasadach ju-jitsu / judo. Tegoroczne zawody zostały zorganizowane dzięki wieloletniej współpracy wymienionych klubów i ich liderów oraz przy wsparciu firm i instytucji: Miasta Konina, MOSiR, Szkoły Podstawowej nr 11, Duni Med Bartosz Dunaj, Fabryki Materców HEVEA, Myjni Samochodowej MAXPERT, Fabian Voice Fabian Matyjasik oraz także rodziców i zaprzyjaźnionych mistrzów ju-jitsu.

Poniżej oficjalne wyniki zawodów:

Dziewczynki - dzieci -35kg

I K Zaworska Judyta

II S Kopiecka Wiktoria

III S Pałasz Gabriela

Dziewczynki - dzieci -50kg

I S Piasecka Emilia

II S Brodzińska Weronika

III K Helgizer Eliza

Dziewczynki - młodzik -40kg

I S Juszczak Marika

II K Żabińska Maria

III K Budziarek Kaja

IV B Ronewicz Matylda

Dziewczynki - kadet -62kg

I K Dunaj Marcelina

II S Prus Maria

Dzieci młodsze -19kg

I K Bugaj Maria

II B Andrzejewski Oktawian

III B Kobus Mikołaj

III K Malczak Philip

III S Szafrańska Julia

Dzieci młodsze -22kg

I K Goransky Mikhail

II B Zawisła Kacper

III B Zawisła Michał

Dzieci młodsze -24kg

I B Radziemski Antoni

II K Grzelak Bartosz

III K Gruca Kevin

III K Kamiński Filip

III B Dzikowski Jakub

Dzieci młodsze -28kg

I K Helgizer Bartłomiej

II K Kowalczykiewicz Aleksander

III K Flisiak Piotr

Dzieci młodsze -30kg

I B Kobus Borys

II K Wróbel Krystian

III B Królak Oskar

Dzieci młodsze -35kg

I B Borowski Piotr

II K Pyrzyński Jakub

III B Galan Julian

IV B Kazuś Tymon

Dzieci starsze -27kg

I S Janczewski Mateusz

II B Waszak Wojciech

III S Szafrański Jan

IV K Stachowicz Marcin

Dzieci starsze -29kg

I B Jagodziński Szymon

II B Rypan Jakub

III K Franikowski Wojciech

IV K Nawrocki Szymon

Dzieci starsze -30kg

I K Goransky Artiom

II B Lewicki Mateusz

III B Jędrzejczak Aleksander

Dzieci starsze -35kg

I K Piguła Julian

II K Krzewiński Igor

III S Jegliński Konstanty

Dzieci starsze -38kg

I S Budziński Jakub

II K Olejniczak Daniel

III B Szewczyk Jakub

Dzieci starsze -47kg

I K Krzyżanowski Aleksander

II K Dunaj Fabian

III K Wolski Adam

Młodzik -44kg

I K Bartczak Wiktor

II S Poszkuta Antoni

III S Kulczyński Piotr

Młodzik -48kg

I K Bartczak Mikołaj

II K Michalik Bartosz

III S Staszak Artur

IV K Smorawski Iwo

Młodzik -58kg

I S Przespolewski Karol

II K Pawlak Patryk

III K Szkudlarek Oskar

Młodzik -60kg

I K Waszak Kamil

II B Michalak Wincenty

Młodzik -65kg

I B Marcinkiewicz Igor

II K Nowak Jakub

III S Ptaszek Mikołaj

Kadet -72kg

I B Nalepa Kamil

II K Czaja Eryk

III S Rewers Łukasz

IV K Budziński Daniel

Kadet -83kg

I K Mrówczyński Mikołaj

II K Konstanciak Kamil

III K Biegasiewicz Szymon

Kadet -96kg

I B Witkowski Igor

II S Pietrzak Aleksander

III K Wróbel Sergiusz

Junior/Senior - open

I B Starosta Darek

II S Prus Jan

III K Zmuda Jakub

Statystyki zawodów

  • 25 kategorii
  • Zawodników łącznie: 83
  • KCJJ: 41
  • BUSHIDO: 23
  • SAMURAJ: 19
  • Klasyfikacja medalowa:
  • KCJJ: 12x złoto, 13x srebro, 12x brąz, 4x IV miejsce
  • BUSHIDO: 8x złoto, 6x srebro, 7x brąz, 2x IV miejsce
  • SAMURAJ: 5x złoto, 6x srebro, 8x brąz

Wróć