Wakacje w KDK

Wakacje w KDK to zajęcia artystyczne dla dzieci i młodzieży oraz filmy w Kinie Centrum skierowane do najmłodszej publiczności. W lipcu i sierpniu zapraszamy do udziału w zajęciach tanecznych. Animatorzy z KDK poprowadzą warsztaty breakingu, tańca jazzowego i modern, disco dance oraz tańca towarzyskiego. Zapraszamy też dzieci, które chciałyby nauczyć się grać na keyboardzie oraz malować i rysować. Zajęcia będzie prowadzić także Amatorski Klub Filmowy Muza – młodzież od 16 roku życia zapraszamy na pokazy filmów i analizę warsztatową w Kinie ,,Oczko”. Kino Centrum natomiast proponuje seanse dla najmłodszych widzów codziennie o godz. 14.00. Bilety będą kosztować 6,50 zł, dzięki dofinansowaniu z Europa Cinemas.

Artystyczne zajęcia otwarte w KDK są bezpłatne. Na wszystkie trzeba się wcześniej zapisać telefonicznie w Impresariacie (tel. 63 211 31 33 wew. 29). Liczba miejsc jest ograniczona. Aby dziecko mogło wziąć udział w zajęciach należy wypełnić oświadczenia i zgody (dokumenty można pobrać ze strony KDK). Dlatego prosimy, by przychodzić z dzieckiem na warsztaty 10 minut przed ich rozpoczęciem.

Zajęcia artystyczne są skierowane do uczestników indywidualnych, a nie grup zorganizowanych. Na zajęcia taneczne obowiązuje strój sportowy: koszulka, spodenki, obuwie sportowe, baletki oraz podpisana butelka z wodą. Na zajęcia plastyczne dzieci muszą przynieść swoje przybory plastyczne (kredki, pastele i pisaki).

Wakacyjne warsztaty artystyczne poprowadzą instruktorzy KDK:

  • Anna Cherniei – zajęcia taneczne „Energia Tańca” (taniec towarzyski)
  • Grzegorz Ambroziak – zajęcia taneczne „Gorący Parkiet” (breaking)
  • Marta Merdzińska – zajęcia taneczne „Tańce Hulańce” (taniec jazzowy, modern)
  • Jacek Szczepankiewicz - zajęcia taneczne „Pogotowie disco dance” (disco dance)
  • Mirosław Grzanka - Keyboardowe ABC (podstawowe zasady nauki gry na keyboardzie)
  • Katarzyna Mijakowska - zajęcia plastyczne Atelier KreDKa ,,Słońcem malowane”
  • Andrzej Moś - AKF MUZA – zajęcia filmowe

Serdecznie zapraszamy do wspólnego artystycznego spędzenia wakacji w Konińskim Domu Kultury! Zajęcia rozpoczynają się 1 lipca.

Wróć