Warsztaty „Jak zwiększyć zyskowność firmy poprzez lepsze wykorzystanie zasobów”

Miasto Konin organizuje warsztaty pn. „Jak zwiększyć zyskowność firmy poprzez lepsze wykorzystanie zasobów” skierowane do firm produkcyjnych z Miasta Konina zatrudniających powyżej 10 pracowników.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się m.in. jak zwiększyć wydajność potencjału w firmie, jak wypracować i wdrażać rozwiązania, które pozwolą na wzrost terminowości dostaw jednocześnie redukując czas realizacji zleceń i poziom zapasów, jak podnieść możliwości produkcyjne i zwiększyć sprzedaż itp.

Warsztaty poprowadzi Jerzy Rychlewski – Prezes i współwłaściciel firmy Flow Consulting Sp. z o.o., doradca biznesowy, menadżer projektów, logistyk. W swoich działaniach posługuje się wiedzą z obszaru Lean Manufacturing oraz Teorii Ograniczeń wraz z Narzędziami Logicznego Myślenia.

Warsztaty odbędą się 22 maja 2019 r. w Sali Ratuszowej przy ul. Wiosny Ludów 6, 62-500 Konin, w godzinach 10.00 – 13.00.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o zgłoszenie telefoniczne (63 240 12 79) lub mailowe (marlena.tulejko-nozewska@konin.um.gov.pl) do dnia 20 maja br.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O zakwalifikowaniu na szkolenie decydować będzie kolejność zgłoszeń. Przed szkoleniem otrzymają Państwo mailem potwierdzenie udziału w szkoleniu lub informację o braku miejsc i wpisie na listę rezerwową.

Designed by Naulicreative / Freepik

Wróć