Zapraszamy na szkolenia w ramach „Social Innovation Academy”

W ramach projektu Sociali(i)Makers realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu powstał międzynarodowy program edukacyjny, mający na celu zwiększenie kompetencji oraz umiejętności operacyjnych w zakresie innowacji społecznych.  Social Innovation Academy jest otwartym dla wszystkich, darmowym kursem internetowym, w czasie którego uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się z kolejnymi modułami poruszającymi tematykę innowacji społecznych.

Sam kurs będzie się odbywał w języku angielskim, jednak dla wszystkich, którzy nie czują się pewnie w tym języku dostępny będzie skrypt w języku polskim.

Kurs rozpoczyna się 10 września, ale już dziś zapraszamy do zapisywania się na https://social-innovation-academy.teachable.com/

Dodatkowo już dziś zachęcamy do wzięcia udziału w cyklu szkoleń stacjonarnych poszerzających wiedzę z zakresu innowacji. Warsztaty te odbywać się będą w języku polskim w grupach maksymalnie 20 - osobowych pod okiem doświadczonych instruktorów. Spotykamy się w budynku przy ulicy Ogrodowej 12 w Poznaniu. 

18 września zapraszamy na pierwsze spotkanie pod tytułem "Aktywność obywatelska"

25 września odbędzie się drugie z serii spotkań pod tytułem "Biznes społeczny"

9 października to kolejny warsztat "Proces projektowania innowacji społecznych"

23 października proponujemy spotkanie "Interesariusze innowacji społecznych"

Serdecznie zachęcamy także do śledzenia nas na https://www.facebook.com/socialimakers.polska/ gdzie na bieżąco aktualizujemy informacje o kolejnych warsztatach szkoleniowych.

Wróć