Zróbmy razem album o mieście. Nagrody czekają!

7 tysięcy złotych – tyle wynosi pula nagród za najlepsze zdjęcia Konina i jego mieszkańców do albumu o mieście. Właśnie został przedłużony termin nadsyłania prac. Zainteresowani muszą nadesłać od 3-5 zdjęć, w terminie do 15 listopada 2020 roku. 

- Mamy świadomość, że pandemia spowodowała, że ogłoszony wcześniej konkurs nie cieszył się tak dużym zainteresowaniem jakiego się spodziewaliśmy. Dlatego przedłużamy termin, a dodatkową zachętą do udziału są nagrody finansowe za najlepsze zdjęcia, najwyższa z nich wynosi aż 2 tysiące złotych – informuje Zenona Sroczyńska, kierownik Wydziału Kultury w Koninie – Zależy nam na ciekawym pokazaniu miasta, życia mieszkańców i wyjątkowych zakątków, których w Koninie nie brakuje - dodaje.

Na https://bit.ly/2VxPLGL opublikowany został zmieniony regulamin konkursu. Wg nowych zasad mogą w nim wziąć udział mieszkańcy Konina i powiatu konińskiego. Prace oceniane będą w dwóch grupach: Amator i Profesjonalista. Uczestnicy zobowiązani są do nadesłania od 3-5 zdjęć w trzech kategoriach: Energia Ludzi, Zielona Energia i Zieleń w Mieście, które są zgodne z uchwaloną na początku roku Strategią Miasta Konina. Z wybranych zdjęć powstanie album o mieście.

- Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali swoje prace. O zmianach w regulaminie zostali poinformowani drogą elektroniczną. Jeśli się zdecydują mogą wziąć udział w konkursie zgodnie z obowiązującymi zasadami – dodaje kierownik Sroczyńska.

Zdjęcia można nadsyłać do 15 listopada 2020 roku. Należy pamiętać o dołączeniu wypełnionej karty zgłoszeniowej.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na https://bit.ly/2VxPLGL

18-12-2019

Lubisz fotografować swoje miasto? Dostrzegasz jego piękno oraz podejmowane przez mieszkańców działania i uwieczniasz je za pomocą smartfona lub aparatu fotograficznego? Wyślij zdjęcie i weź udział w konkursie na wykonanie fotografii do albumu promującego Miasto Konin.

Miasto Konin ogłasza konkurs, w którym mogą wziąć udział wszyscy chętni, zarówno amatorzy jak i profesjonaliści.

- Chcemy stworzyć album, którzy pokaże miejsca i wydarzenia świadczące o tym, że  Konin jest miastem wyjątkowym, nowoczesnym, dynamicznym, pełnym pozytywnych ludzi i energii  – mówi Zenona Sroczyńska, kierownik Wydziału Kultury UM w Koninie. – Zależy nam na zdjęciach ukazujących miasto w ciekawy i oryginalny sposób, odkrywających jego niezwykłe zakątki i charakter.

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie pięć zdjęć. Prace należy nadsyłać do 30 czerwca 2020 roku na adres kulturawkoninie@gmail.com wraz z prawidłowo wypełnioną kartą zgłoszeniową. 

Wybrane przez komisję konkursową zdjęcia zostaną opublikowane, i podpisane nazwiskiem autora, w albumie promującym miasto.

Szczegółowy regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa i oświadczenia dostępne są na www.konin.pl.

Wróć