XV Mistrzostwa Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym Konin 2019

Szanowni Państwo, zapraszamy do wzięcia udziału w „XV Mistrzostwach Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym Konin 2019”. Czynimy to z tym większą radością, że mamy jeszcze w pamięci spotkania tenisistów-samorządowców w tym samym miejscu w latach 2005 - 2018. Wyrażane wówczas na gorąco opinie uczestników były bardzo pochlebne. To jeden z głównych powodów, dla którego także w tym roku zapraszamy do Konina. 

Zapewniamy, że i tym razem zrobimy wszystko, by impreza stała na jak najwyższym poziomie pod każdym względem. Sądzimy, że gwarancją powodzenia jest połączenie sił organizacyjnych Miasta Konina oraz Związku Miast Polskich, a także tak zacnych współorganizatorów jak:  Związek Powiatów Polskich i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie. Honorowy patronat nad imprezą objął Zygmunt Frankiewicz - Prezes Związku Miast Polskich.

W celu bliższego zapoznania się z zasadami rozgrywania mistrzostw zapraszamy do lektury regulaminu zawodów. W przypadku dodatkowych pytań proszę kontaktować się ze Zbigniewem Iciaszkiem - pracownikiem Urzędu Miejskiego w Koninie (tel. 63 2401341 lub e-mail: zbigniew.iciaszek@konin.um.gov.pl). Szczegółowe informacje znajdują się na stronach internetowych Związku Miast Polskich www.zmp.poznan.pl lub Miasta Konina www.konin.pl

Mamy nadzieję, że nasza propozycja spotka się z Państwa przychylnym przyjęciem i niebawem spotkamy się na konińskich kortach.

Łączymy wyrazy szacunku

Prezydent Miasta Konina
Piotr Korytkowski

Prezes Związku Miast Polskich
Zygmunt Frankiewicz