Nieruchomości, przetargi

Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości w obrębie Czarków

Prezydent Miasta Konina ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Miasta Konina przeznaczonej do oddania w użytkowanie wieczyste i sprzedaż budynku w udziale 2/3 części w obrębie Czarków

Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie Glinka

Prezydent Miasta Konina ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w Koninie, w obrębie Glinka. Przetarg odbędzie się w dniu 25 września 2018r./ wtorek /, godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Koninie /nr 101/, ul. Plac Wolności 1.

Przetarg na sprzedaż 100% udziałów w Przedsiębiorstwie Turystyczno-Handlowo-Usługowym KONIN Spółka z o.o.

Prezydent Miasta Konina ogłasza PISEMNY PRZETARG OFERTOWY na sprzedaż 100% udziałów Miasta Konina w Przedsiębiorstwie Turystyczno-Handlowo-Usługowym KONIN Spółka z o.o. z siedzibą w Koninie, ul. Al. 1 Maja 13.

Przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie Wilków

Prezydent Miasta Konina ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w Koninie, w obrębie Wilków.

Przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie Przydziałki

Prezydent Miasta Konina ogłasza przetarg ustny ograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości położonej w Koninie, w obrębie Przydziałki.

Przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej przy ulicy Sulańskiej

Prezydent Miasta Konina ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w Koninie, obręb Maliniec przy ulicy Sulańskiej.

Przetarg na sprzedaż nieruchomości położonych obrębie Wilków

Prezydent Miasta Konina ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonych w Koninie, w obrębie Wilków.

Przetarg na sprzedaż nieruchomości położonych w obrębie Międzylesie

Prezydent Miasta Konina ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonych w Koninie, w obrębie Międzylesie.

Przetarg na sprzedaż niezabudowanych działek położonych w obrębie Niesłusz

Prezydent Miasta Konina ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanych działek położonych w Koninie, obręb Niesłusz. Przetarg odbędzie się w dniu 6 marca  2018 r. /wtorek/, godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Koninie /nr 101/, Plac Wolności 1.

Przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonych przy ulicy Gajowej

Prezydent Miasta Konina ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonych w Koninie, w obrębie Niesłusz przy ulicy Gajowej