Nieruchomości, przetargi

Przetarg na sprzedaż nieruchomości w obrębach Przydziałki, Pawłówek i Wilków

Prezydent Miasta Konina ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonych w Koninie, w obrębach Przydziałki, Pawłówek i Wilków. Przetarg odbędzie się w dniu 9 października 2019 r.

Przetarg na sprzedaż nieruchomości położonych w obrębach Przydziałki, Pawłówek i Łężyn

Prezydent Miasta Konina ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonych w Koninie, w obrębach Przydziałki, Pawłówek i Łężyn.

Odwołanie przetargu na sprzedaż lokalu użytkowego położonego przy Al. 1 Maja 15 w Koninie

Prezydent Miasta Konina odwołuje przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr A11 o pow. użytkowej 274,17 m2, położonego na parterze budynku handlowo-usługowego przy Al. 1 Maja 15 w Koninie.

Przetarg na sprzedaż zabudowanej nieruchomości położonej w Koninie przy placu Górnika 4

Prezydent Miasta Konina ogłasza przetarg ustny ograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości położonej w Koninie przy placu Górnika 4
w obrębie Czarków.

Przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego położonego przy Aleje 1 Maja 15

Prezydent Miasta Konina ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego stanowiącego własność Miasta Konina położonego w Koninie, przy Aleje 1 Maja 15 w obrębie Czarków.

Przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości w obrębie Czarków

Prezydent Miasta Konina ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Miasta Konina przeznaczonej do oddania w użytkowanie wieczyste i sprzedaż budynku w udziale 2/3 części w obrębie Czarków.

Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości w obrębie Czarków

Prezydent Miasta Konina ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Miasta Konina przeznaczonej do oddania w użytkowanie wieczyste i sprzedaż budynku w udziale 2/3 części w obrębie Czarków

Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie Glinka

Prezydent Miasta Konina ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w Koninie, w obrębie Glinka. Przetarg odbędzie się w dniu 25 września 2018r./ wtorek /, godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Koninie /nr 101/, ul. Plac Wolności 1.

Przetarg na sprzedaż 100% udziałów w Przedsiębiorstwie Turystyczno-Handlowo-Usługowym KONIN Spółka z o.o.

Prezydent Miasta Konina ogłasza PISEMNY PRZETARG OFERTOWY na sprzedaż 100% udziałów Miasta Konina w Przedsiębiorstwie Turystyczno-Handlowo-Usługowym KONIN Spółka z o.o. z siedzibą w Koninie, ul. Al. 1 Maja 13.

Przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie Wilków

Prezydent Miasta Konina ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w Koninie, w obrębie Wilków.