Nieruchomości, przetargi

Przetarg na sprzedaż udziału w zabudowanej nieruchomości położonej przy ul. Szpitalnej

Prezydent Miasta Konina ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż udziału wynoszącego 1/8 części w zabudowanej nieruchomości położonej w Koninie przy ul. Szpitalnej 32 obręb Przydziałki.

Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonych w obrębie Międzylesie

Prezydent Miasta Konina ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonych w Koninie, w obrębie Międzylesie. Przetarg odbędzie się w dniu 29 września 2020 r. (wtorek), godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Koninie (nr 101),
ul. Plac Wolności 1.

III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie Maliniec

Prezydent Miasta Konina ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w Koninie, obręb Maliniec przy ulicy Sulańskiej. Przetarg odbędzie się w dniu 8 września 2020 r., godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Koninie (nr 101), ul. Plac Wolności 1.

Przetarg nieograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości położonej przy ul. PCK 10

Prezydent Miasta Konina ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości położonej w Koninie, obręb Starówka przy ul. PCK 10. Przetarg odbędzie się w dniu 18 sierpnia 2020 r., godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Koninie (sala nr 101), ul. Plac Wolności 1.

Przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie Międzylesie

Prezydent Miasta Konina ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonych w Koninie,
w obrębie Międzylesie.

Przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie Maliniec

Prezydent Miasta Konina ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w Koninie, obręb Maliniec, przy ulicy Sulańskiej.

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż 100% udziałów Miasta Konina w PTHU KONIN sp. z o.o.

Prezydent Miasta Konina ogłasza pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż 100% udziałów Miasta Konina w Przedsiębiorstwie Turystyczno-Handlowo-Usługowym KONIN Spółka z o.o. z siedzibą w Koninie, Al. 1 Maja 13 oraz
działając w imieniu Impexmetal S.A. z siedzibą w Warszawie na sprzedaż udziału wynoszącego 9938242/32330000 we współużytkowaniu wieczystym w zabudowanej nieruchomości położonej w Koninie Al. 1 Maja 13, oznaczonej numerem 276/3 w obręb Czarków, przysługującemu Impexmetal S.A.

Przetarg na sprzedaż nieruchomości położonych w obrębach Przydziałki oraz Wilków

Prezydent Miasta Konina ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonych w Koninie, w obrębach Przydziałki oraz Wilków. Przetarg odbędzie się w dniu 18 lutego 2020 r. /wtorek/, godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Koninie /nr 101/, ul. Plac Wolności 1.

Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w Koninie, obręb Maliniec.

Prezydent Miasta Konina ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w Koninie, w obrębie Maliniec. Przetarg odbędzie się w dniu 20 grudnia 2019 r., godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Koninie (nr 101), ul. Plac Wolności 1.

Przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonych w obrębie Międzylesie

Prezydent Miasta Konina ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonych w Koninie, w obrębie Międzylesie. Przetarg odbędzie się w dniu 17 grudnia 2019 r., godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Koninie (nr 101), ul. Plac Wolności 1.