Plan miasta

Do przygotowania i wyświetlania planu Konina użyto oprogramowania MapGuideTM firmy Autodesk®. Aby pierwszy raz uzyskać dostęp do planu koniecznie trzeba pobrać i zainstalować darmowy składnik tego oprogramowania, tzw. wtyczkę.
Wtyczka dla Windows i przeglądarki Internet Explorer 5.x , 6.x i Netskape 4.x:
POBIERZ MGControl65.exe (2,79MB)
W celu korzystania z planu przy pomocy innych przeglądarek kliknij tutaj.

Prezentowana w naszym serwisie internetowa mapa Konina ma charakter wyłącznie poglądowy i w żadnym razie nie może być traktowana jako dokument oficjalny. Nie może też być podstawą jakichkolwiek czynności administracyjnych czy urzędowych.
Urząd Miejski w Konine nie będzie ponosił odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody i straty powstałe w wyniku korzystania z zamieszczonego na stronach internetowych planu Konina.

Zwracamy się z prośbą o zgłaszanie wszystkiego, co wydaje się niedoskonałością danych lub błędem, a także zgłaszanie propozycji rozszerzeń związanych z informacjami umieszczanymi na planie.

Przejdź do planu Konina (dla Windows i wtyczki *.exe, *.dll).


Jeżeli korzystanie z naszego planu jest dla Ciebie zbyt skomplikowane lub nie chcesz instalować dodatkowego oprogramowania (wtyczki) możesz przejść do planu Konina na innych stronach internetowych, np.:Dla systemu Windows i przeglądarek Netscape, Mozilla, Opera i Firefox.

Wszyscy użytkownicy Internetu, którzy chcą korzystać z map internetowych opartych na technologii MapGuide firmy AutoDesk, przy pomocy przeglądarek innych niż oficjalnie wspierane, tzn. Netskape, Mozilla, Opera, Firefox, będą musieli:

 • pobrać spakowaną bibliotekę npmapv32.dll
  POBIERZ npmapv32.zip (1,27 MB),
 • rozpakować plik npmapv32.zip (używając np. programu Winzip) - powstanie plik npmapv32.dll,
 • plik npmapv32.dll skopiować do katalogu "plugins" używanej przeglądarki, tzn. (jeżeli przeglądarka została zainstalowana w katalogu domyślnym na dysku C) np.:
  C:\Program Files\Netscape\plugins
  C:\Program Files\mozilla.org\Mozilla\plugins
  C:\Program Files\Opera\Plugins
  C:\Program Files\Mozilla Firefox\plugins

UWAGA: Sterowanie mapą możliwe jest tylko za pomocą prawego klawisza myszy


Zobacz także

Interaktywny plan miasta