Aktualności - biznes

387 milionów euro - tyle ma otrzymać Wielkopolska Wschodnia z Unii Europejskiej na przeprowadzenie zmian w regionie.

Czytaj więcej

Informujemy, że w dniu dzisiejszym w godzinach porannych (5:00) zakończyły się prace związane z przywróceniem stałej organizacji ruchu na Trasie Bursztynowej w Koninie (odcinek DK 25). W związku z powyższym zamknięta wcześniej nitka zachodnia została otwarta a relacje z kierunków Konin-Stare Miasto, Stare Miasto – Konin zostały przywrócone do stanu pierwotnego (po dwa pasy ruchu w każdym kierunku). Zwracamy się z prośbą do wszystkich zmotoryzowanych o stosowanie się do obowiązującego oznakowania i życzymy bezpiecznej jazdy.

Czytaj więcej

Nie czekamy, działamy! Dzisiaj w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Koninie podpisana została umowa z wykonawcą dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych robót na stadionie im. M. Paska przy ul. Dmowskiego.

Czytaj więcej

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji realizuje jedną z największych inwestycji proekologicznych w naszym regionie. Na terenach lewobrzeżnej oczyszczalni ścieków buduje farmę fotowoltaiczną, której docelowa moc to 2,2 MW.

Czytaj więcej

W czwartek, 17 grudnia prezydent Konina Piotr Korytkowski, wraz ze swoim zastępcą Pawłem Adamowem, wręczyli nagrody dla niezwykle kreatywnych uczniów z konińskich szkół średnich. Siedem zespołów rywalizowało w konkursie „Młody przedsiębiorca - pomysł na biznes”.

Czytaj więcej

Strona 1 z 37

1 2 3 4 5 6 7 Następne Ostatnie »