Aktualności - biznes

Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Koninie zaprasza do zakupu lokali handlowo-usługowych o powierzchniach od 102m² do 218m² w cenie 5.610 zł/m² netto, zlokalizowanych na parterze nowo budowanych budynków wielorodzinnych w atrakcyjnym miejscu Konińskiej Starówki pomiędzy ulicami Kościelną i Szarych Szeregów (była baza PKS).

Czytaj więcej

Miasto Konin organizuje warsztaty pn. „Jak zwiększyć zyskowność firmy poprzez lepsze wykorzystanie zasobów” skierowane do firm produkcyjnych z Miasta Konina zatrudniających powyżej 10 pracowników.

Czytaj więcej

W połowie tego roku powinniśmy pojechać wyremontowanym skrzyżowaniem ulic Warszawskiej i Kolskiej. Zmieni się ono nie do poznania – ruch będzie odbywał się na dwóch poziomach. Nie będzie już starej sygnalizacji świetlnej i rozjeżdżonych dróg.

Czytaj więcej

Zapraszamy na spotkanie informacyjne na temat: „Warunki życia i pracy w Niemczech“ oraz doradztwo indywidualne prowadzone w języku polskim przez doradcę EURES Panią Reginę Gebhardt-Hille.

Czytaj więcej

Spalarnia, druga przeprawa przez Wartę – to dwie kosztowne inwestycje zrealizowane w Koninie przy wsparciu funduszy unijnych. W sumie w ciągu 15 lat do naszego miasta wpłynęło niemal 600 milionów złotych z Unii Europejskiej. Na co zostały przeznaczone? Zobaczcie sami. 

Czytaj więcej