Aktualności - biznes

Transformacja energetyczna i technologie wodorowe - to temat spotkania prezydenta Konina Piotra Korytkowskiego z delegacją z Korei Południowej.  Przedstawiciele Chungcheongnam-do, wśród nich m.in. gubernator prowincji oraz osoby związane z technologiami wodorowymi,  gościli  w ratuszu 24 maja.

Czytaj więcej

Fundacja Aktywnych Inicjatyw Rozwoju informuje o rozpoczęciu realizacji projektu „Obszar Skutecznej Interwencji dla mieszkańców województwa wielkopolskiego”.

Czytaj więcej

Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Koninie zaprasza do zakupu lokali handlowo-usługowych o powierzchniach od 102m² do 218m² w cenie 5.610 zł/m² netto, zlokalizowanych na parterze nowo budowanych budynków wielorodzinnych w atrakcyjnym miejscu Konińskiej Starówki pomiędzy ulicami Kościelną i Szarych Szeregów (była baza PKS).

Czytaj więcej

Miasto Konin organizuje warsztaty pn. „Jak zwiększyć zyskowność firmy poprzez lepsze wykorzystanie zasobów” skierowane do firm produkcyjnych z Miasta Konina zatrudniających powyżej 10 pracowników.

Czytaj więcej

W połowie tego roku powinniśmy pojechać wyremontowanym skrzyżowaniem ulic Warszawskiej i Kolskiej. Zmieni się ono nie do poznania – ruch będzie odbywał się na dwóch poziomach. Nie będzie już starej sygnalizacji świetlnej i rozjeżdżonych dróg.

Czytaj więcej