Konin. Tu płynie energia > Aktualności edukacja

Aktualności - edukacja

SP8 z wizytą w MZGOK Konin

edukacja

20 stycznia 2021 r. uczniowie klasy 7c Szkoły Podstawowej nr 8 w Koninie, a wśród nich członkowie koła naukowego „Dzieci Einsteina” biorący udział w programie „Być jak Ignacy”, uczestniczyli w wirtualnej wycieczce do Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Koninie.

Czytaj więcej

Poważne prace budowlane, remonty i drobniejsze naprawy– tak konińskie szkoły, przedszkola i placówki wykorzystały czas nauki zdalnej i nieobecność uczniów.

Czytaj więcej

Erasmus online w SP15

edukacja, ludzie

3 grudnia 2020 w Szkole Podstawowej nr 15 odbyło się międzynarodowe spotkanie online, z udziałem nauczycieli z Polski, Austrii, Turcji, Węgier i Jordanii oraz przedstawicieli Regionalnego Punktu Informacyjnego Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji przy Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie.

Czytaj więcej

Zdalne nauczanie z MPEC-em

edukacja, ludzie

To była lekcja inna niż wszystkie. W piątek, 27 listopada, na 3 godzinie uczniowie klasy 7c Szkoły Podstawowej nr 8 w Koninie wzięli udział w zajęciach z udziałem Sławomira Lorka - prezesa zarządu MPEC-Konin sp. z o.o. oraz dyrektora marketingu i sprzedaży Jacka Slaniny.

Czytaj więcej

Program „Być jak Ignacy” w SP8

edukacja, ludzie

Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Wielkopolskich w Koninie w ramach koła naukowego „Dzieci Einsteina” bierze udział w V edycji programu „Być jak Ignacy”.

Czytaj więcej

Strona 1 z 49

1 2 3 4 5 6 7 Następne Ostatnie »