Koduj z Gigantami - Poszukiwacze Kodu! Zapraszamy na bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży od 7. do 18. roku życia. To świetna okazja, aby wejść w świat kodowania i poszerzyć swoje umiejętności!
Uczniowie szkół podstawowych i średnich będą mieli okazję stworzyć własne gry i aplikacje w środowiskach i językach, takich jak: Scratch, Minecraft, AppInventor, C#, Python.
Doświadczenie w programowaniu nie jest potrzebne - chęć do nauki wystarczy! Uczestnicy warsztatów poznają podstawy programowania pod okiem doświadczonych trenerów, a także będą mieli okazję poczuć się jak prawdziwi programiści Zajęcia odbędą się w 10, 24, 25 lutego 2024 w placówce Giganci Programowania w Koninie ul. Chopina 21 G (I piętro).