Konin. Tu płynie energia > Koniński Gospel ma już 18 lat

Koniński Gospel ma już 18 lat

Link do artykułu - Koniński Gospel ma już 18 lat

Wspaniałym koncertem w gościnnych progach DK Oskard, z udziałem Gabi Gąsior i Mieczysława Szcześniaka, w niedzielny wieczór (28 listopada) uczcili 18 lat istnienia członkowie Konin Gospel Choir. Gościem specjalnym był współzałożyciel zespołu o. Lech Dorobczyński.

Beta Stanisławska-Zielak nie kryła wzruszenia już od samego rana, gdy kapelan chóru ks. Kamil Jakubowski odprawił mszę św. w intencji jego członków i dobrodziejów. Później, przed samym wyjściem na scenę, chórzyści, soliści i muzycy stanęli w serdecznym kręgu. No a jeszcze później… Bardzo to trudno opisać, bo tyle wspaniałej energii, radości, serdeczności i ciepła w murach Oskardu dawno nie było. Dość powiedzieć, że dzięki tekstom i muzyce Gabi Gąsior oraz wspaniałym interpretacjom Mieczysława Szcześniaka, którym towarzyszył chór i zespół Holy Noiz, było wprost niebiańsko.

A jako że goście „osiemnastki” wypełnili po brzegi oskardową widownie nie zabrakło życzeń. W imieniu prezydenta Konina Piotra Korytkowskiego, zebranych oraz koninian serdeczne życzenia, poparte pięknymi kwiatami złożył zastępca prezydenta Konina Witold Nowak.

Nie zabrakło także życzeń od wykonawców i wielu osób oraz… specjalnego tortu, który pokroili równo i sprawiedliwie wspólnie „matki i ojciec założyciel” Konin Gospel Choir.

My także dołączamy się do wszystkich życzeń i gratulacji. Wielu następnych „osiemnastek”!

Wróć