Konin. Tu płynie energia > Małe granty PFRON 2025

Małe granty PFRON 2025

Informujemy o możliwości sfinansowania lub dofinansowania realizacji zadań publicznych w trybie art.19a Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (małe granty) w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych ze środków PFRON w dyspozycji MOPR Konin. Zadania obsługiwane będą przez Centrum Organizacji Pozarządowych w Koninie.

Oferty proszę składać:

  1. w Urzędzie Miejskim w Koninie, Plac Wolności 1, 62-500 Konin (w wersji tradycyjnej - papierowej) w celu jego rejestracji.

Wniosek w tej wersji uważa się za prawidłowo złożony, gdy jest spełniona jedna
z poniższych możliwości:

- wniosek został wydrukowany z Generatora eNGO (https://konin.engo.org.pl)
i podpisany przez osoby upoważnione do składania oświadczeń w imieniu Wnioskodawcy,

- wniosek został pobrany ze strony BIP UM Konin (https://bipum.konin.eu/6032/dokument/2986) , wydrukowany i podpisany przez osoby upoważnione do składania oświadczeń w imieniu Wnioskodawcy,

  1. elektronicznie (w jednej z wersji, o których mowa w pkt 1), przez e-PUAP lub e-doręczenia na adres Urzędu Miejskiego w Koninie.

Dodatkowe informacje: Marek Kowalczykiewicz tel. 63 240 10 28;

email: marek.kowalczykiewicz@konin.um.gov.pl.

Wróć