Konin. Tu płynie energia > MTBS z nagrodą

MTBS z nagrodą

Link do artykułu - MTBS z nagrodą

Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Koninie otrzymało tytuł „RODOWY HIT 2023” za realizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego - Dom Seniora w Koninie przy ul. Magnetytowej 7 oraz za najwyższą jakość usług na przestrzeni 25 lat.

Spółka, decyzją Rady Programowej Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej, otrzymała również tytuł Grand Prix 2023 w kategorii „HANDEL I USŁUGI”.

Nagrody wręczono podczas 29. edycji finałowej gali, która odbyła się w auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, zorganizowanej przez Instytut Certyfikacji i Jakości Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej. Konkurs HIT jest wspierany również przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To wielki atut tego przedsięwzięcia, bo rekomendowane przez starostów stanowią rzeczywistą wizytówkę potencjału gospodarczego, samorządowego, ale też intelektualnego poszczególnych powiatów.

- Uzyskane tytuły potwierdzają rzetelność i profesjonalizm naszych działań. To dla nas prestiż, który pozwala znacząco wyróżnić się na tle konkurencji. Mobilizuje do podejmowania dalszych działań i wysiłków w celu utrzymania najwyższej jakości naszych usług. Jesteśmy dumni, że codzienna konsekwentna i solidna praca, przyniosła owoc w postaci tak wyjątkowego wyróżnienia. Otrzymane nagrody to kolejny sukces, który motywuje nas do dalszej pracy i zachęca do poszukiwania nowych rozwiązań ulepszających działania naszej Spółki - informuje MTBS.

(Źródło - MTBS)

 

Wróć