Konin. Tu płynie energia > Pierwszy Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Konina za nami

Pierwszy Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Konina za nami

Link do artykułu - Pierwszy Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Konina za nami

Pierwszy Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Konina za nami. W sobotę, 23 lipca, na boisku Miejskiego Ośrodka Wypoczynkowego „Przystań Gosławice” do rywalizacji w turnieju przystąpiło osiem par mieszanych. Zawody rozegrano systemem pucharowym „do dwóch przegranych”, co pozwoliło na rozegranie uczestnikom łącznie 13 zaciętych spotkań. Sędziami spotkania byli Maciej Sypniewski oraz Wiktoria Szklarek z Konińskiego Towarzystwa Piłki Siatkowej.

Bezkonkurencyjna w tym dniu okazała się para: Weronika Wróbel oraz Andrzej Stanulewicz, która wygrała trzy mecze z rzędu i zajęła w turnieju bezpośrednio I miejsce. II miejsce zajęła para: Wanessa Wojdecka oraz Adam Małek, a III miejsce: Kornelia Jabłońska i Kacper Klimczak. Najlepsze pary otrzymały nagrody ufundowane przez Prezydenta Miasta Konina oraz partnerów cyklu. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach, a zwycięzcom gratulujemy!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie oraz Miasto Konina zapraszają do udziały w następnych turniejach. Kolejny zawody odbędą się 20 sierpnia. Regulamin oraz szczegóły dotyczące zapisów pojawią się wkrótce na naszej stronie oraz na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koninie www.mosirkonin.pl  

Wróć