Konin. Tu płynie energia > Promujemy Konin na Expo Real w Monachium

Promujemy Konin na Expo Real w Monachium

Link do artykułu - Promujemy Konin na Expo Real w Monachium

Miasto Konin z ofertą terenów inwestycyjnych promuje się wspólnie z Wielkopolską i samorządami regionu na największych targach nieruchomości komercyjnych w Europie - EXPO REAL 2021.

Tegoroczna edycja odbywa się w dniach 11-13 października w centrum targowym w Monachium. Targi EXPO REAL to największa w Europie impreza wystawiennicza, podczas której spotykają się decydenci i uczestnicy międzynarodowego rynku inwestycji i nieruchomości. To miejsce, które oferuje przyjazne warunki dla skutecznego tworzenia sieci kontaktów biznesowych, analizy rynkowej i wymiany doświadczeń oraz znakomita okazja, by w jednym miejscu spotkać liczących się inwestorów i przedstawicieli wszystkich obszarów tematycznych związanych z nieruchomościami oraz terenami inwestycyjnymi.

Tegoroczne targi odbędą się ponownie w formie stacjonarnej. O potencjale imprezy świadczą jej znakomite wyniki: w ostatniej edycji z 2019 r. swoje stoiska zaprezentowało blisko 2200 wystawców z 45 krajów, zaś liczba uczestników przekroczyła 46,7 tys.

Na udział w edycji 2021 zdecydowały się znane firmy z Niemiec, Austrii i Szwajcarii, a także z Wielkiej Brytanii, Luksemburga, Portugalii i Hiszpanii.

(BM)

Wróć