Konin. Tu płynie energia > Przed nami kolejna edycja Konińskiego Budżetu Obywatelskiego

Przed nami kolejna edycja Konińskiego Budżetu Obywatelskiego

Szanowni Państwo!

Przed nami kolejna edycja Konińskiego Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy Konina, zgodnie z Regulaminem KBO, mogą składać swoje projekty od 1 do 31 marca 2021 roku do godziny 15:30.

Wnioski można składać osobiście w budynku Urzędu Miejskiego w Koninie, Plac Wolności 1 - Biuro Obsługi Interesanta w godzinach od 7:30 do 15:30. Dotyczy to również wniosków doręczonych za pośrednictwem operatora pocztowego.

Wniosek jest dokumentem w formie papierowej składanym na odpowiednim formularzu (Załącznik nr 1) do Regulaminu „Konińskiego Budżetu Obywatelskiego” dostępnym na stronie www.konin.pl oraz www.kbo.konin.pl lub dokumentem elektronicznym złożonym przez portal e-Usług Urzędu Miejskiego w Koninie dostępnym pod adresem https://eportal.kosit.konin.eu/Katalog_e_uslug w zakładce „partycypacja społeczna”.

Wniosek bez wszelkich danych osobowych, jest dostępny na stronie internetowej www.kbo.konin.pl w zakładce „Regulamin KBO / Formularze”. Zgodnie z Uchwałą Nr 481 Rady Miasta Konina z dnia 27 stycznia 2021 roku podział środków z ogólnej puli :

  • wnioski małe do wartości 99.999,99
  • wnioski duże od wartości 100.000,00 do 1.000.000,00 zł.

Zapraszamy mieszkańców do składania wniosków.

Logo Konińskiego Budżetu Obywatelskiego

Wróć