Konin. Tu płynie energia > Rusza coroczna aktualizacja Strategii Rozwoju Miasta

Rusza coroczna aktualizacja Strategii Rozwoju Miasta

Link do artykułu - Rusza coroczna aktualizacja Strategii Rozwoju Miasta

Kluczem do osiągnięcia zawartych w Strategii Rozwoju celów jest bieżący monitoring realizacji i aktualizacja zaplanowanych przedsięwzięć, by na czas podejmować działania korygujące i tworzyć coraz lepsze rozwiązania.

Wdrażanie strategii i wprowadzanie zmian w szerokiej współpracy z mieszkańcami w sposób przejrzysty i dobrze zorganizowany jest dla nas bardzo ważne, dlatego przyjęliśmy narzędzie, którym to jest Zestawienie Przedsięwzięć Strategicznych - Nowa Ścieżka Rozwoju 2020 -2030 (NŚR).

Zapraszamy do włączenia się w proces aktualizacji, tego jakże ważnego dokumentu dla Naszego miasta.

Masz pomysł na projekt, który wpisuje się w cele Strategii Rozwoju Miasta? Opisz go w karcie pomysłu i wyślij do nas najpóźniej do 30 kwietnia 2024 r. 

Zapraszamy mieszkańców Naszego miasta na dwa spotkania informacyjne, podczas których szczegółowo omówimy zasady obowiązujące w procesie aktualizacji Strategii. Pozostajemy do Państwa dyspozycji, wyjaśnimy wszelkie nurtujące Państwa pytania i wątpliwości związane ze zgłaszaniem nowych pomysłów oraz objaśnimy zasady procesu włączania ich do Zestawienia Przedsięwzięć Strategicznych - Nowa Ścieżka Rozwoju 2020-2030.
19 marca 2024 - godz. 15:00-18:00
16 kwietnia 2024 - godz. 15:00-18:00
Spotkania odbędą się Urzędzie Miejskim w Koninie, Plac Wolności 1, sala 101.

Inspiruj sięStrategią oraz Zestawieniem Przedsięwzięć Strategicznych - Nowa Ścieżka Rozwoju 2020 -2030 (NŚR).

Sprawdź, czy podobny pomysł nie znajduje się już na liście Zestawienie Przedsięwzięć Strategicznych – Nowa Ścieżka Rozwoju. A może Twój pomysł jest już na liście i chcesz go zaktualizować? Zrób to.

Złóż swój pomysł! (ankieta Google)

Wróć