Poniżej znajduje się galeria zdjęć.
Na zdjęciach widzimy zakończenie roku szkolnego w Państwowej Szkole Muzycznej w Koninie
Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się w czwartek (25 czerwca) w PSM I i II st. im. Ignacego J. Paderewskiego. Kilkudziesięciu uczniów obu stopni otrzymało świadectwa i nagrody. Pożegnano też absolwentów.
Jak przystało na szkołę artystyczną ceremonie wręczenia świadectw (w tym bardzo wielu z biało-czerwonym paskiem) poprzedził koncert uczniów, którym często akompaniowali nauczyciele. Po życzenia Krzysztofa Pydyńskiego – dyrektora szkoły i Marka Kulczewskiego - przewodniczącego Rady Rodziców wręczono świadectwa, nagrody i wyróżnienia. Nie zabrakło serdecznych życzeń i podziękowań od nauczycieli oraz młodszych kolegów. Pożegnano też pięcioro absolwentów, z których niektórzy są już… studentami akademii muzycznych.
