Konin. Tu płynie energia > Wkrótce zmiany na Kleczewskiej

Wkrótce zmiany na Kleczewskiej

Link do artykułu - Wkrótce zmiany na Kleczewskiej

Trwają intensywne prace zmierzające do zmiany organizacji ruchu na ul. Kleczewskiej. W środę (17 lutego) drogowcy wyznaczali pasy ruchu i stawiali nowe oznakowanie odcinka Kleczewskiej od ronda T. Mazowieckiego do ronda u zbiegu z ulicą Paderewskiego.

- Jeśli pogoda nie pokrzyżuje nam planów, to już wkrótce kierowcy pojadą odcinkami nowej ulicy, które mają warstwy bitumiczne - poinformowali drogowcy.

W najkrótszym opisie - ruch będzie odbywać się zachodnią nitką Kleczewskiej od ronda Mazowieckiego do nowego ronda. Dalej jego połową w kierunku nowej części Paderewskiego i na wschodnią nitką nowej ulicy w kierunku Kazimierza Biskupiego oraz do Międzylesia. Do ruchu włączona zostanie też zachodnia nitka nowego odcinka od nowego ronda do skrzyżowania Kleczewskiej z Paderewskiego oraz drogą wewnętrzną do ul. Międzylesie.

Jest więc szansa, że po wielu miesiącach kierowcy przestaną narzekać na wyboistą część dojazdu Kleczewską od skrzyżowania z Zakładową i dalej w kierunku Kazimierza Biskupiego oraz przeznaczonym do remontu południowym pasem Paderewskiego.

Wcześniej na odcinku między nowym rondem a początkiem zabudowy Międzylesia drogowcy posadzili drzewa.

Wróć