Konin. Tu płynie energia > Wraca obsługa bezpośrednia w dwóch punktach porad prawnych

Wraca obsługa bezpośrednia w dwóch punktach porad prawnych

Informujemy, że od 17 maja 2021 r. zostanie przywrócone funkcjonowanie 2 punktów nieodpłatnych porad prawnych w trybie stacjonarnym przy ul. płk. Witolda Sztarka 1 i ul. Zakładowej 4, natomiast punkt porad obywatelskich przy ul. Południowej 2 będzie działał w trybie niestacjonarnym (porady telefoniczne).

Punkt nieodpłatnych porad prawnych przy ul. płk. Witolda Sztarka 1 (budynek Urzędu Miejskiego) będzie czynny od poniedziałku do piątku  w godz. od 10:00 do 14:00,  punkt przy ul. Zakładowej 4 (Zarząd Dróg Miejskich) czynny będzie od godziny 12:00 do 16:00. Poradnictwo obywatelskie przez telefon - także od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 16:00 (porady telefoniczne).

Aby ustalić termin udzielenia porady lub świadczenia poradnictwa obywatelskiego, prosimy o kontakt pod nr tel. 63 240-13-72  ( w godzinach 7:30 – 15:30) lub mailowy pawel.pyrzynski@konin.um.gov.pl

Podczas wizyt w punktach porad prawnych prosimy stosować się do reguł bezpieczeństwa wynikających z obowiązujących przepisów prawnych i rekomendacji Głównego Inspektoratu Sanitarnego (zakrywanie ust i nosa, zachowanie bezpiecznej odległości, dezynfekcja rąk).

Wróć