Konin. Tu płynie energia > Zaproszenie na Targi Odnawialnych Źródeł Energii

Zaproszenie na Targi Odnawialnych Źródeł Energii

Link do artykułu - Zaproszenie na Targi Odnawialnych Źródeł Energii

Zaproszenie na Targi Odnawialnych Źródeł Energii

Kolejna okazja do spotkania się, po raz drugi w Koninie, na Targach Odnawialnych Źródeł Energii pn. „Nowa Energia w Regionie”. Termin wydarzenia to 11 - 12 października. Targi mają charakter międzynarodowy. Organizatorzy przewidują udział minimum 30 wystawców - przedsiębiorców z branży OZE, w tym: 10 z zagranicy, 15 z obszaru Wielkopolskiej Doliny Energii – związku samorządów z terenu Wielkopolski Wschodniej, 5 wystawców – to instytucje otoczenia biznesu. 

Celem targów jest przede wszystkim przedstawienie nowoczesnych technologii w obszarze czystej i zielonej energii, zaprezentowanie produktów i ekonomicznych rozwiązań jak oszczędzić koszty energii, zdobycie wiedzy na temat oferty finansowania projektów inwestycyjnych oraz programów dotacyjnych, innowacyjnych form eko spalania i co najważniejsze nawiązanie cennych kontaktów biznesowych, krajowych i zagranicznych.

Dla wystawców z terenu Wielkopolskiej Doliny Energii, przygotowano konkurs - Lider OZE w Wielkopolskiej Dolinie Energii, realizowany przy współpracy z Agencją Rozwoju Regionalnego w Koninie, wręczenie nagrody i wyróżnień odbędzie się
w drugim dniu na zakończenie wydarzenia. Targi odbędą się budynku Akademii Nauk Stosowanych w Koninie przy ul. Przyjaźni 1. Informacje dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie www.wde.org.pl, można je też uzyskać, dzwoniąc do Wydziału Obsługi Inwestora tel. 63 240 12 34.

Zwiedzający mogą zgłaszać chęć udziału telefonicznie - 63 24 01 234 lub elektronicznie na adres: izabela.wieczorek@konin.um.gov.pl lub magdalena.jankowska@konin.um.gov.pl

Organizator: Miasto Konin w ramach projektu pn. „Budowa i promocja marki: Wielkopolska Dolina Energii”, Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

 

Wróć