Konin. Tu płynie energia > Biznes/Inwestycje > Nieruchomości, przetargi

Nieruchomości, przetargi

Prezydent Miasta Konina ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Miasta Konina położonej w Koninie, w obrębie Międzylesie. Przetarg odbędzie się w dniu 22 lutego 2022 r.(wtorek), godz.11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Koninie (nr 101), plac Wolności 1.

Czytaj więcej

Prezydent Miasta Konina ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Miasta Konina położonych
w Koninie, obręb Przydziałki. Przetarg odbędzie się w dniu 15 lutego 2022 r. (wtorek), godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Koninie (nr 101), plac Wolności 1.

Czytaj więcej

Prezydent Miasta Konina ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Miasta Konina położonej w Koninie, w obrębie Międzylesie. Przetarg odbędzie się w dniu 7 grudnia 2021 r. (wtorek), godz.11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Koninie (nr 101), plac Wolności 1.

Czytaj więcej

Prezydent Miasta Konina ogłasza Pierwszy przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej stanowiącej własność Miasta Konina położonej w Koninie w obrębie Pawłówek.

Czytaj więcej

Prezydent Miasta Konina ogłasza pierwszy przetarg pisemny ograniczony na sprzedaż zabudowanej nieruchomości położonej w Koninie, obręb Nowy Dwór przy ul. Goździkowej 2. Przetarg odbędzie się w dniu 16 listopada 2021 r. (wtorek), godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Koninie (nr 101), plac Wolności 1.

Czytaj więcej

Strona 1 z 10

1 2 3 4 5 6 7 Następne Ostatnie »