Konin. Tu płynie energia > Aktywności > Kultura > CIM – Wernisaż wystawy „Wspomnienie lata - motyle w Koninie”

Kalendarz imprez

„Wyobraźnia”, reż. Julia Szmyt (Teatr Lalka Warszawa)

Gdzie: Dk Oskard

Kiedy: 2026-09-08 (Wtorek)

godz. 17:00

„Kulawa Kaczka i ślepa Kura”, reż. Tomasz Maśląkowski (Fundacja LALE.Teatr)

Gdzie: DK Oskard

Kiedy: 2026-09-10 (Czwartek)

godz. 12:00

Maciej Maleńczuk wystąpi w Oskardzie podczas Nocy Kultury

Gdzie: DK Oskard

Kiedy: 2026-09-11 (Piątek)

godz. 20:00–14:20

CIM – Wernisaż wystawy „Wspomnienie lata - motyle w Koninie”

„Wspomnienie lata - motyle w Koninie” to tytuł wystawy fotografii przyrodniczej autorstwa Tomasza Puszczyńskiego, którą można zobaczyć w Centrum Informacji Miejskiej w Koninie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą choć na chwile zapomnieć o chłodzie i szarości za oknem. Motyl - jako symbol ulotnej chwili, poprzez swoją wielobarwność i piękno, przypomina nam o ciepłych dniach, lecie, wakacjach. Fotografie motyli zostały wykonane na terenie naszego miasta, dlatego wystawa ma również charakter edukacyjny.

Wernisaż wystawy odbędzie się 1 grudnia 2017 r. o godz. 18.00 w Centrum Informacji Miejskiej w Koninie.

Autorem zdjęć jest Tomasz Puszczyński - koniński fotograf, członek Związku Polskich Fotografów Przyrody oraz Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego Oddział w Koninie, instruktor ochrony przyrody.

Wystawę można oglądać do 30.12.2017 r. w CIM Konin, od pn. - pt. w godz. 8.00 - 16.00.

Wróć

15