Kiedy: 2026-09-08 (Wtorek)
Gdzie: Dk Oskard
Kiedy: 2026-09-08 (Wtorek)
godz. 17:00
Kiedy: 2026-09-09 (Środa)
Kiedy: 2026-09-10 (Czwartek)
Gdzie: DK Oskard
Kiedy: 2026-09-10 (Czwartek)
godz. 12:00
Kiedy: 2026-09-11 (Piątek)
Gdzie: DK Oskard
Kiedy: 2026-09-11 (Piątek)
godz. 20:00–14:20
Kiedy: 2026-09-12 (Sobota)
Kiedy: 2026-09-13 (Niedziela)
Kiedy: 2026-09-14 (Poniedziałek)
Gdzie: DK Oskard
Kiedy: 2026-09-14 (Poniedziałek)
godz. 12:00
Kiedy: 2026-09-15 (Wtorek)
Kiedy: 2026-09-16 (Środa)
Kiedy: 2026-09-17 (Czwartek)
Kiedy: 2026-09-18 (Piątek)
„Wspomnienie lata - motyle w Koninie” to tytuł wystawy fotografii przyrodniczej autorstwa Tomasza Puszczyńskiego, którą można zobaczyć w Centrum Informacji Miejskiej w Koninie.
Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą choć na chwile zapomnieć o chłodzie i szarości za oknem. Motyl - jako symbol ulotnej chwili, poprzez swoją wielobarwność i piękno, przypomina nam o ciepłych dniach, lecie, wakacjach. Fotografie motyli zostały wykonane na terenie naszego miasta, dlatego wystawa ma również charakter edukacyjny.
Wernisaż wystawy odbędzie się 1 grudnia 2017 r. o godz. 18.00 w Centrum Informacji Miejskiej w Koninie.
Autorem zdjęć jest Tomasz Puszczyński - koniński fotograf, członek Związku Polskich Fotografów Przyrody oraz Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego Oddział w Koninie, instruktor ochrony przyrody.
Wystawę można oglądać do 30.12.2017 r. w CIM Konin, od pn. - pt. w godz. 8.00 - 16.00.