Kiedy: 2026-07-16 (Czwartek)
Kiedy: 2026-07-17 (Piątek)
Kiedy: 2026-07-18 (Sobota)
Kiedy: 2026-07-19 (Niedziela)
Kiedy: 2026-07-20 (Poniedziałek)
Kiedy: 2026-07-21 (Wtorek)
Kiedy: 2026-07-22 (Środa)
Kiedy: 2026-07-23 (Czwartek)
Kiedy: 2026-07-24 (Piątek)
Gdzie: Kino Oskard
Kiedy: 2026-07-24 (Piątek)
godz. 18:00
Kiedy: 2026-07-25 (Sobota)
Kiedy: 2026-07-26 (Niedziela)
Kiedy: 2026-07-27 (Poniedziałek)
Kiedy: 2026-07-28 (Wtorek)
Kiedy: 2026-07-29 (Środa)
-
„Wspomnienie lata - motyle w Koninie” to tytuł wystawy fotografii przyrodniczej autorstwa Tomasza Puszczyńskiego, którą można zobaczyć w Centrum Informacji Miejskiej w Koninie.
Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą choć na chwile zapomnieć o chłodzie i szarości za oknem. Motyl - jako symbol ulotnej chwili, poprzez swoją wielobarwność i piękno, przypomina nam o ciepłych dniach, lecie, wakacjach. Fotografie motyli zostały wykonane na terenie naszego miasta, dlatego wystawa ma również charakter edukacyjny.
Autorem zdjęć jest Tomasz Puszczyński - koniński fotograf, członek Związku Polskich Fotografów Przyrody oraz Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego Oddział w Koninie, instruktor ochrony przyrody.
Wystawę można oglądać do 30.12.2017 r. w CIM Konin, od pn. - pt. w godz. 8.00 - 16.00.