Kiedy: 2026-09-19 (Sobota)
Gdzie: DK Oskard
Kiedy: 2026-09-19 (Sobota)
godz. 18:00
Kiedy: 2026-09-20 (Niedziela)
Gdzie: Kino Oskard
Kiedy: 2026-09-20 (Niedziela)
godz. 18:30–14:35
Kiedy: 2026-09-21 (Poniedziałek)
Kiedy: 2026-09-22 (Wtorek)
Kiedy: 2026-09-23 (Środa)
Kiedy: 2026-09-24 (Czwartek)
Kiedy: 2026-09-25 (Piątek)
Kiedy: 2026-09-26 (Sobota)
Kiedy: 2026-09-27 (Niedziela)
Kiedy: 2026-09-28 (Poniedziałek)
Kiedy: 2026-09-29 (Wtorek)
Kiedy: 2026-09-29 (Wtorek)
godz. 19:00
Kiedy: 2026-09-30 (Środa)
-
„Wspomnienie lata - motyle w Koninie” to tytuł wystawy fotografii przyrodniczej autorstwa Tomasza Puszczyńskiego, którą można zobaczyć w Centrum Informacji Miejskiej w Koninie.
Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą choć na chwile zapomnieć o chłodzie i szarości za oknem. Motyl - jako symbol ulotnej chwili, poprzez swoją wielobarwność i piękno, przypomina nam o ciepłych dniach, lecie, wakacjach. Fotografie motyli zostały wykonane na terenie naszego miasta, dlatego wystawa ma również charakter edukacyjny.
Autorem zdjęć jest Tomasz Puszczyński - koniński fotograf, członek Związku Polskich Fotografów Przyrody oraz Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego Oddział w Koninie, instruktor ochrony przyrody.
Wystawę można oglądać do 30.12.2017 r. w CIM Konin, od pn. - pt. w godz. 8.00 - 16.00.