Konin. Tu płynie energia > Aktywności > Kultura > Dzień bez samochodu

Kalendarz imprez

Premiera książki Stanisława Jareckiego

Gdzie: Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie

Kiedy: 2026-06-24 (Środa)

godz. 17:00

„90. urodziny Pavarottiego” w Kinie Helios

Gdzie: Kino Helios

Kiedy: 2026-06-24 (Środa)

godz. 18:00

Wiersz na śmierć

Gdzie: Muzeum Okręgowe w Koninie (Zamek w Gosławicach)

Kiedy: 2026-06-25 (Czwartek)

godz. 19:00

Debiut Krystyny Jandy na wielkim ekranie! „WAJDA: re-wizje” w Kinie Oskard

Gdzie: Kino Oskard

Kiedy: 2026-06-26 (Piątek)

godz. 18:30

Genialne filmy Federica Felliniego w Kinie Oskard

Gdzie: Kino Oskard

Kiedy: 2026-06-26 (Piątek)

godz. 18:30

Helios- Aberald Giza "Wentyl"

Kiedy: 2026-06-27 (Sobota)

godz. 18:00

A jak Almodóvar, B jak Banderas, czyli hiszpańska klasyka w Kinie Oskard

Gdzie: Kino Oskard

Kiedy: 2026-06-27 (Sobota)

godz. 20:30

Koncert Świętojański

Gdzie: Plac przy Centrum Wykładowo - Dydaktycznym ANS Konin-Morzysław

Kiedy: 2026-06-27 (Sobota)

godz. 20:30

"Łowienie Dżwięków" ze Śledziem! Koncert

Gdzie: Parafia św. Wojciecha w Koninie Morzysławiu

Kiedy: 2026-06-28 (Niedziela)

godz. 19:00

Strona 1 z 13

1 2 3 4 5 6 7 Następne Ostatnie »

Dzień bez samochodu

Miejski Zakład Komunikacji  w Koninie  Sp. z o.o. tradycyjnie od kilku lat, w związku z Europejskim Dniem bez Samochodu zaprasza wszystkich chętnych na „Dzień otwarty”. Czekamy na odwiedzających  21.09.2019r. (sobota) w godzinach od 10.00 do 17.00 - Zajezdnia Autobusowa przy ul. M. Dąbrowskiej 10.  Będzie można porozmawiać bezpośrednio z kierowcami autobusów i poznać ich pracę, zobaczyć z bliska tabor autobusowy (ten nowy i troszkę starszy). Na odwiedzających czekają atrakcje. Między innymi spotkanie z konińskimi cyklistami oraz motocyklistami.
Z okazji Dnia bez samochodu zachęcamy  do korzystania z ekologicznego transportu. W tym roku naszym hasłem przewodnim jest „Spalam kalorie a nie benzynę”. Zadbajmy więc wspólnie  o środowisko, przy okazji dbając o swoje zdrowie. Korzystajmy  z roweru miejskiego, parkujmy samochód i przesiadajmy się do autobusów komunikacji miejskiej. Zapraszamy.
 

Wróć

15