Konin. Tu płynie energia > Aktywności > Kultura > Europejski Dzień Kina Artystycznego - film "Bezmiar"

Kalendarz imprez

Wystawa ilustracji Ka Mochi

Gdzie: Muzeum Okręgowe w Koninie

Kiedy: 2025-09-30 (Wtorek)

Historia dla Obojętnych i Nienawidzących - odc. 2

Gdzie: Inkubator Aktywności Kulturalnej Dom Zemełki

Kiedy: 2025-10-04 (Sobota)

AKADEMIA MĄDREGO WTORKU

Gdzie: Kino Cafe w CKiS-DK Oskard

Kiedy: 2025-10-07 (Wtorek)

LURA Siesta w drodze

Kiedy: 2025-10-14 (Wtorek)

SYMPHO SHOW 2025

Gdzie: Aula im. Jana A.P. Kaczmarka PWSZ Konin

Kiedy: 2025-10-26 (Niedziela)

AKADEMIA MĄDREGO WTORKU

Gdzie: Kino Cafe w CKiS-DK Oskard

Kiedy: 2025-11-04 (Wtorek)

Złodziej kolorów widowisko muzyczne KCK

Gdzie: Konińskie Centrum Kultury

Kiedy: 2025-11-13 (Czwartek)

Złodziej kolorów widowisko muzyczne KCK

Gdzie: Konińskie Centrum Kultury

Kiedy: 2025-11-14 (Piątek)

AKADEMIA MĄDREGO WTORKU

Gdzie: Kino Cafe w CKiS-DK Oskard

Kiedy: 2025-12-02 (Wtorek)

Strona 4 z 4

« Pierwsze Poprzednie 1 2 3 4

Europejski Dzień Kina Artystycznego - film "Bezmiar"

Rewelacyjne wieści dla Kinomaniaczek i Kinomaniaków! Już13 listopada na całym kontynencie, w tym w Kinie Oskard, odbędzie się Europejski Dzień Kina Artystycznego. Widzowie zobaczą przedpremierowo film: „Bezmiar” z Penelope Cruz. Premiera filmu planowana jest na początek 2023 roku.

Kina są ważną częścią krajobrazu kulturowego i wzbogacają społeczności na całym świecie, w miastach i na wsi. Kino łączy ludzi niezależnie od wieku, pochodzenia, wykształcenia czy dochodów, a kina studyjne odgrywają kluczową rolę w promowaniu różnorodności kulturowej.

W Kinie Oskard 13 listopada o 18.30 widzowie zobaczą film „Bezmiar”.  To najnowszy film z laureatką Oscara Penelope Cruz. Film w reżyserii wielokrotnie nagradzanego Emanuele Crialese znalazł się w konkursie głównym tegorocznego 79. MFF w Wenecji, gdzie otrzymał  12 minut owacji na stojąco.

Jest to film piękny film o bezmiarze uczuć, o dojrzewaniu niezależnie od wieku, a „Cruz trzyma film razem jak siła grawitacji i ma cudowną, autentyczną chemię ze wszystkimi dziećmi, które grają tutaj jej dzieci, zwłaszcza z Giuliani.” (The Hollywood Reporter).

Co więcej „W urzekającym dramacie w reżyserii Emanuele Crialese’a Penelope Cruz jest jak skrzyżowanie Sophii Loren z blaskiem słońca.” (Screen Daily).

Organizatorami Europejskiego Dnia Kina Artystycznego są Międzynarodowe Stowarzyszenie Kin Art-house’owych (CICAE), przy wsparciu Europa Cinemas.

 

Lokacja: Kino Oskard, Al. 1 Maja 7a

Wróć

9