Konin. Tu płynie energia > Aktywności > Kultura > IMMERSIVE SOUND | KONCERT

Kalendarz imprez

Wyspa. Widowisko taneczne zespołu Top Dance

Gdzie: DK Oskard

Kiedy: 2026-05-18 (Poniedziałek)

Majowe Kobiece Wieczory w Kinie Cafe z nutą humoru

Gdzie: Kino Oskard

Kiedy: 2026-05-21 (Czwartek)

godz. 18:00

33. Jazz Festival Jazzonalia

Gdzie: CKiS-DK Oskard

Kiedy: 2026-05-22 (Piątek)

33. Jazz Festival Jazzonalia

Gdzie: CKiS-DK Oskard

Kiedy: 2026-05-23 (Sobota)

33. Jazz Festival Jazzonalia

Gdzie: CKiS-DK Oskard

Kiedy: 2026-05-24 (Niedziela)

Kwiatowy Festyn Miejski

Gdzie: Bulwar Nadwarciański

Kiedy: 2026-05-24 (Niedziela)

Magia sceny powraca - Teatr Polska znów w Koninie

Gdzie: DK Oskard

Kiedy: 2026-05-25 (Poniedziałek)

godz. 12:00

Dzień Matki w Kinie Oskard

Gdzie: Kino Oskard

Kiedy: 2026-05-26 (Wtorek)

godz. 18:00

Nadciąga nowa fala młodego Kina - do Konina. Majowa Środa z kinem niezależnym

Gdzie: Kino Kameralne przy ul. Okólnej

Kiedy: 2026-05-27 (Środa)

godz. 18:00

Zobacz imponujący debiut reżyserski Kristen Stewart w Kinie Oskard

Gdzie: DK Oskard

Kiedy: 2026-05-29 (Piątek)

godz. 18:00

GRZEGORZ TURNAU Z ZESPOŁEM | KONCERT

Gdzie: DK Oskard

Kiedy: 2026-05-31 (Niedziela)

godz. 18:00

A jak Almodóvar, B jak Banderas, czyli hiszpańska klasyka w Kinie Oskard

Gdzie: Kino Oskard

Kiedy: 2026-06-27 (Sobota)

godz. 20:30

„Wyobraźnia”, reż. Julia Szmyt (Teatr Lalka Warszawa)

Gdzie: Dk Oskard

Kiedy: 2026-09-08 (Wtorek)

godz. 17:00

Strona 1 z 2

1 2 Następne

IMMERSIVE SOUND | KONCERT

7 listopada

20:00

CKiS, ul. Okólna 47a

Bilet: 15 zł

Galeria CKiS Wieża Ciśnień OFF GALLERY zaprasza na koncerty elektroakustycznej muzyki improwizowanej. W piątek 7 listopada o 20:00 w CKiS przy ul. Okólnej 47a będziemy mogli posłuchać duetu Sebastian Strinning i Jacek Chmiel – praktykującego improwizację i głębokie słuchanie oraz RADIO NOISE DUO duetu Tomasz Misiak i Marcin Olejniczak – poszukującego inspiracji w żywiole elektryczności, szumach radiowych i amplifikowanych przedmiotach codziennego użytku. Po obu prezentacjach muzycy wystąpią we wspólnej improwizacji.

Bilety w cenie 15 zł do kupienia w kasie DK Oskard, online i w kasie CKiS przy Okólnej bezpośrednio przez rozpoczęciem koncertu.

Sebastian Strinning / Jacek Chmiel to duet praktykujący improwizację i głębokie słuchanie. Ich muzyka łączy elementy elektroniczne, tworząc spontaniczne i immersyjne pejzaże dźwiękowe. Chmiel wykorzystuje nagrania terenowe, misy tybetańskie, cytrę i elektronikę, aby za pomocą różnorodnych faktur tworzyć wielowarstwowe struktury. Gra Strinninga charakteryzuje się mocną ekspresją, wykorzystując rozbudowane techniki gry na saksofonie tenorowym i klarnecie basowym oraz surową energię improwizatora. Razem tworzą muzykę nieprzewidywalną, dynamiczną i głęboko osadzoną w chwili.

RADIO NOISE DUO – duet (Tomasz Misiak i Marcin Olejniczak) poszukujący inspiracji w żywiole elektryczności, szumach radiowych i przedmiotach codziennego użytku. Wcześniej muzycy związani byli z takimi grupami jak jak ,,kalEka’’ (Misiak) czy ,,Monopium’’ (Olejniczak), realizowali również projekty solowe. ,,Radio Noise Duo’’ jest odnogą ,,Radio Noise Orchestra’’ – wciąż trwającej inicjatywy mającej na celu waloryzowanie szumu radiowego w rozmaitych działaniach artystycznych.

Lokacja: CKiS, ul. Okólna 47a

Wróć

15