Konin. Tu płynie energia > Aktywności > Kultura > KDK – Koncert „Będzie kolęda”

Kalendarz imprez

Helios- Aberald Giza "Wentyl"

Kiedy: 2026-06-27 (Sobota)

godz. 18:00

A jak Almodóvar, B jak Banderas, czyli hiszpańska klasyka w Kinie Oskard

Gdzie: Kino Oskard

Kiedy: 2026-06-27 (Sobota)

godz. 20:30

Koncert Świętojański

Gdzie: Plac przy Centrum Wykładowo - Dydaktycznym ANS Konin-Morzysław

Kiedy: 2026-06-27 (Sobota)

godz. 20:30

"Łowienie Dżwięków" ze Śledziem! Koncert

Gdzie: Parafia św. Wojciecha w Koninie Morzysławiu

Kiedy: 2026-06-28 (Niedziela)

godz. 19:00

Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Konina

Gdzie: Miejski Ośrodek Wypoczynkowy "Przystań Gosławice" ul.Rybacka 7

Kiedy: 2026-07-04 (Sobota)

godz. 09:00

Strona 1 z 12

1 2 3 4 5 6 7 Następne Ostatnie »

KDK – Koncert „Będzie kolęda”

Kolędy w jazzowych aranżacjach, świąteczny nastrój i wspaniała atmosfera – tak będzie w piątek, 15 grudnia w Konińskim Domu Kultury.

Koncert świąteczny „Będzie kolęda” zapowiada się wyjątkowo. W sali widowiskowej KDK kolędy na jazzowo zaśpiewają solistki z Wokalnego KA-DE-KA prowadzonego przez Annę Ciesielską, a towarzyszyć im będzie Big Żuran Band pod kierownictwem Roberta Żurańskiego i Pawła Ciesielskiego. 

Wokalistki z towarzyszeniem Big Bandu zaśpiewają między innymi: „Cichą noc”, „Gdy się Chrystus rodzi”, „Mędrcy świata” czy „Jezus Malusieńki” i „W żłobie leży”.

W koncercie wystąpią: Julia Janiak, Faustyna Urbańska, Iga Lewandowska, Julia Glapa, Marta Markiewicz, Julia Jaszczak, Kornelia Cieślewicz, Weronika Wróbel, Klaudia Fordońska i Anna Ciesielska.

Big Żuran Band pod kierownictwem Roberta Żurańskiego i Pawła Ciesielskiego zagra w składzie: saksofon altowy - Zofia Sobczak i Marcin Pawlik, saksofon tenorowy - Przemysław Marciniak i Adam Drelichowski, trąbka - Szymon Gwóźdź, Mikołaj Marciniak i Paweł Krzymiński, puzon - Mariusz Kaźmierczak, Hubert Wrochna i Szymon Korcz, gitara elektryczna - Patryk Wilczyński, gitara basowa - Paweł Jankowski, pianino - Michał Antczak-Jankowski, perkusja - Paweł Andrzejewski.

Wstęp na koncert jest wolny. Zaproszenia można odbierać w Impresariacie Konińskiego Domu Kultury.

Koncert świąteczny „Będzie kolęda”
Koniński Dom Kultury, sala widowiskowa
15 grudnia, godz. 18.00
wstęp wolny

KDK – Koncert „Będzie kolęda”

Wróć

15