Konin. Tu płynie energia > Aktywności > Kultura > KDK - Maciej MALEŃCZUK z zespołem PSYCHODANCING

Kalendarz imprez

Wystawa ilustracji Ka Mochi

Gdzie: Muzeum Okręgowe w Koninie

Kiedy: 2025-09-30 (Wtorek)

SYMPHO SHOW 2025

Gdzie: Aula im. Jana A.P. Kaczmarka PWSZ Konin

Kiedy: 2025-10-26 (Niedziela)

Strona 18 z 18

« Pierwsze Poprzednie 12 13 14 15 16 17 18

KDK - Maciej MALEŃCZUK z zespołem PSYCHODANCING

Psychodancing - koncertowy projekt Macieja Maleńczuka już w maju na deskach Konińskiego Domu Kultury. Muzyk wystąpi przed konińską publicznością 8 maja 2015 r. Bilety już do nabycia.

Psychodancing jest kontynuacją "Psychopopu" - płyty nagranej przez Maleńczuka z zespołem Püdelsi. Na scenie, obok Maleńczuka, występuje czterech muzyków. Kwartet gra w składzie: Maciej Muraszko - perkusja, Andrzej Laskowski - gitara basowa, Kuba Frydrych - gitara, Grzegorz Stasiuk - electronic keyboard. Program obejmuje zarówno utwory Maleńczuka, jak i stare, sprawdzone, dobrze znane przeboje z repertuaru m.in. Bogdana Łazuki, Wojciecha Młynarskiego, Stanisława Grzesiuka, Johny`ego Casha, Franka Sinatry i innych. Wszystkie utwory, zarówno dawne piosenki Macieja Maleńczuka, jak i przeboje innych wykonawców, grane są w nowych aranżacjach.

Maciej Maleńczuk i zespół Psychodancing zagrają w Koninie 8 maja. Początek koncertu o godz. 19.00. Bilety w cenie 95 zł. już do nabycia w kasie KDK i na kupbilecik.pl. O bilet zapytaj także w swoim zakładzie pracy.

Koniński Dom Kultury - www.kdk.konin.pl

Wróć

2