Kiedy: 2026-08-27 (Czwartek)
Kiedy: 2026-08-28 (Piątek)
Kiedy: 2026-08-29 (Sobota)
Kiedy: 2026-08-30 (Niedziela)
Gdzie: Kino Oskard
Kiedy: 2026-08-30 (Niedziela)
godz. 14:00
Gdzie: Kino Oskard
Kiedy: 2026-08-30 (Niedziela)
godz. 18:30
Kiedy: 2026-08-31 (Poniedziałek)
Kiedy: 2026-09-01 (Wtorek)
Kiedy: 2026-09-02 (Środa)
Kiedy: 2026-09-03 (Czwartek)
Kiedy: 2026-09-04 (Piątek)
Kiedy: 2026-09-05 (Sobota)
Kiedy: 2026-09-06 (Niedziela)
Gdzie: Kino Oskard
Kiedy: 2026-09-06 (Niedziela)
godz. 14:00
Kiedy: 2026-09-07 (Poniedziałek)
Marek Rębacz i Koniński Dom Kultury zapraszają na spektakl „Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta”. Przedstawienie w znakomitej obsadzie wystawione zostanie na deskach KDK już 10 grudnia. Bilet na spektakl może być znakomitym prezentem mikołajkowym.
Najnowsza komedia Marka Rębacza, pełna odniesień do „polskiego dnia codziennego”.
Obsada: Mikołaj Roznerski, Krzysztof Kiersznowski, Lech Dyblik, Sławomir Pacek, Klaudia Kuchtyk
„Basia sama w domu …” to zimowa, świąteczna opowieść o dziewczynie, która prowadzi pensjonat w górach. Nowa autostrada niestety minęła pensjonat i nikt już do niego nie zagląda. W dodatku Basia jest w ciąży. Spodziewane dziecko jest owocem jednej upojnej nocy, a ojciec dziecka nieznany. Śnieżyca, zasypane drogi, Basi kończą się zapasy żywności. Jest wieczór wigilijny, do pensjonatu, nieoczekiwanie trafia trzech podejrzanych mężczyzn. W radio, co chwila, podawane są komunikaty o poszukiwanych przestępcach, Basia ma więc prawo myśleć, że to właśnie oni. Rozpoczyna się rozgrywka, rusza spirala wzajemnych podejrzeń i oskarżeń. Mimo to, wszyscy starają się uroczyście i godnie spędzić wieczór. I dopiero przy ubieraniu choinki każdy z mężczyzn odkrywa swe prawdziwe oblicze i powody przybycia do pensjonatu Basi.
Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta
Koniński Dom Kultury
10 grudnia 2017, godz. 16.00, 19.00
Bilety: 40, 50, 65, 75 zł