Gdzie: Kościół św. Ducha w Koninie
Kiedy: 2026-03-27 (Piątek)
godz. 19:00
Gdzie: Dom Zemełki
Kiedy: 2026-03-28 (Sobota)
Gdzie: Dom Kultury Oskard
Kiedy: 2026-03-28 (Sobota)
godz. 18:00
Gdzie: DK Oskard
Kiedy: 2026-04-11 (Sobota)
Gdzie: Hala Widowiskowa-Sportowa Dworcowa 2A
Kiedy: 2026-04-11 (Sobota)
Gdzie: DK Oskard
Kiedy: 2026-04-15 (Środa)
godz. 18:00–11:38
Gdzie: DK Oskard
Kiedy: 2026-04-24 (Piątek)
godz. 19:00
Gdzie: CKiS-DK Oskard
Kiedy: 2026-05-22 (Piątek)
Gdzie: CKiS-DK Oskard
Kiedy: 2026-05-23 (Sobota)
Gdzie: CKiS-DK Oskard
Kiedy: 2026-05-24 (Niedziela)
Kameralny Zespół Smyczkowy Ad Libitum zagra na konińskim bulwarze 26 sierpnia. Koncert wpisuje się w projekt „Lato na Bulwarze”.
W niedzielę, 26 sierpnia, zapraszamy na koncert Konińskiego Kameralnego Zespołu Smyczkowego Ad Libitum. Początek wydarzenia na Bulwarze Nadwarciańskim o godz. 19.00. Zespół powstał z pasji wspólnego muzykowania i wykonywania muzyki kameralnej, by swoimi występami uświetniać zarówno spotkania kulturalne jak i okolicznościowe. Oficjalnie swoją działalność artystyczną pod obecną nazwą zespół rozpoczął w marcu 2013 roku w Konińskim Domu Kultury. Program zespołu nieustannie się poszerza i obejmuje wiele rodzajów muzyki, od utworów klasycznych aż po rozrywkowe. Są to kompozycje oryginalne oraz opracowania znanych i popularnych utworów. Koniński Kameralny Zespół Smyczkowy Ad Libitum tworzą absolwenci szkół muzycznych, a także wyższych uczelni muzycznych. Skład zespołu: Mirosław Grzanka i Krystian Panfil – I skrzypce, Paulina Wawrzyniak – II skrzypce, Robert Gaertner - III skrzypce, Klaudia Larus, Zuzanna Figaj – altówka, Daria Junkiert – wiolonczela, Szymon Wieczorkiewicz – kontrabas.
Niedziela, 26 sierpnia
Bulwar Nadwarciański
Koncert Konińskiego Kameralnego Zespołu Smyczkowego Ad Libitum, godz. 19.00
Organizatorami akcji „Lato na Bulwarze” są: Miasto Konin, Koniński Dom Kultury, Młodzieżowy Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie oraz PTTK.