Konin. Tu płynie energia > Aktywności > Kultura > Koncert Handpanowy w bibliotece

Kalendarz imprez

GÓRA – Ralph Kaminski & My Best Band In The World | koncert

Gdzie: CKiS-DK Oskard

Kiedy: 2026-11-03 (Wtorek)

godz. 19:30

Strona 8 z 9

« Pierwsze Poprzednie 3 4 5 6 7 8 9 Następne

Koncert Handpanowy w bibliotece

Handpan to jeden z najmłodszych instrumentów świata — pojawił się dopiero na początku XXI wieku jako odmiana Hang Drum. Ten niezwykły, perkusyjny instrument będzie można niebawem usłyszeć w naszej bibliotece, a to za sprawą Bartosza Robakowskiego.

Podczas koncertu „Intymnie” usłyszysz autorskie kompozycje, poznasz historię handpanu – dowiesz się, skąd się wziął, po co powstał i dlaczego tak magnetyzuje słuchaczy. Nie zabraknie też czasu na pytania. Może nawet uda Ci się samodzielnie spróbować wydobyć z instrumentu pierwsze dźwięki.

Przyjdź i usłysz, jak każdy dotyk palców zamienia się w dźwięk – delikatny, hipnotyzujący, pełen emocji.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie zaprasza na koncert w wykonaniu Bartosza Robakowskiego w piątek, 21 listopada o godz. 13.00 (ul. Dworcowa 13).

 

Lokacja: Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie

Wróć

15