Kiedy: 2026-08-11 (Wtorek)
Kiedy: 2026-08-12 (Środa)
Kiedy: 2026-08-13 (Czwartek)
Kiedy: 2026-08-14 (Piątek)
Kiedy: 2026-08-15 (Sobota)
Kiedy: 2026-08-16 (Niedziela)
Gdzie: Kino Oskard
Kiedy: 2026-08-16 (Niedziela)
godz. 18:30
Kiedy: 2026-08-17 (Poniedziałek)
Kiedy: 2026-08-18 (Wtorek)
Kiedy: 2026-08-19 (Środa)
Kiedy: 2026-08-20 (Czwartek)
Kiedy: 2026-08-21 (Piątek)
Kiedy: 2026-08-22 (Sobota)
Kiedy: 2026-08-23 (Niedziela)
Gdzie: Kino Oskard
Kiedy: 2026-08-23 (Niedziela)
godz. 14:00
W niedzielę 7 października 2018 o godz. 19.00 serdecznie zapraszamy do Konina na muzyczno-poetycką wędrówkę do krainy Dobra i Miłości. Koncert zespołu ARETE promujący najnowszą płytę „Więcej miłości !” odbędzie się w Auli Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki przy Kościele św. Maksymiliana Kolbe.
Najnowsza autorska płyta Więcej miłości! (2018) to szesnaście różnorodnych kompozycji, czuły bilet do krainy łagodności, wzbogacony dawką muzycznego optymizmu i energetycznym brzmieniem, na którym unosi się radosne a jednocześnie poszukujące sensu Słowo poety, autora piosenek, tekstów i kompozytora melodii Jerzego STRUKA, gitarowe solówki, okraszone dźwiękami ustnej harmonijki Przemysława HAŁUSZCZAKA, subtelne lub dynamiczne interpretacje wokalne Katarzyny KASPRZAK, bogate aranżacje w komplementarnym opracowaniu muzycznym Romka ANDRZEJEWSKIEGO, piękne nuty płynące z debiutującego w twórczości zespołu fletu Ani Marii TABACZYŃSKIEJ oraz wspaniałe i niezapomniane melodie skrzypiec Agnieszki KARGULEWICZ i Marysi BOGAWSKIEJ to charakterystyczne instrumentarium sprawia, iż słowo poetyckie otrzymuje nowe i niezwykłe muzyczne życie.
Więcej miłości – to płyta zawierająca kompozycje, które niosą żywą wiarę, nieustanną nadzieję i miłość do Boga, życia i drugiego człowieka, to twórczość, która zaprasza do świata, w którym czas tu i teraz, czas naszego istnienia potrzebuje właśnie odrobiny więcej miłości… Bo miłości nigdy za wiele, a nasza codzienność uwikłana w labiryncie trosk potrzebuje miłości jak tlenu… Miłości w każdej chwili życia.
Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!