Kiedy: 2026-08-20 (Czwartek)
Kiedy: 2026-08-21 (Piątek)
Kiedy: 2026-08-22 (Sobota)
Kiedy: 2026-08-23 (Niedziela)
Kiedy: 2026-08-24 (Poniedziałek)
Kiedy: 2026-08-25 (Wtorek)
Kiedy: 2026-08-26 (Środa)
Kiedy: 2026-08-27 (Czwartek)
Kiedy: 2026-08-28 (Piątek)
Kiedy: 2026-08-29 (Sobota)
Kiedy: 2026-08-30 (Niedziela)
Gdzie: Kino Oskard
Kiedy: 2026-08-30 (Niedziela)
godz. 18:30
Kiedy: 2026-08-31 (Poniedziałek)
Kiedy: 2026-09-01 (Wtorek)
Kiedy: 2026-09-02 (Środa)
W przyszłą niedzielę, 27 października, o godz. 19.00, w kościele św. Wojciecha w Morzysławiu, w ramach projektu „Trzeźwienie przez kulturę” zagra znakomity Kwartet Gdański.
Kwartet Gdański za swój główny cel przyjął prezentowanie klasycznych arcydzieł kwartetowych i odnajdywanie w nich świeżości, interpretowanie z nową energią. Zespół działa od 2012 roku, posiada bogaty i różnorodny repertuar (od utworów Haydna i Mozarta, przez wielkich romantyków i impresjonistów, aż do muzyki najnowszej), który z werwą prezentuje na licznych festiwalach muzycznych na terenie całej Polski. W Koninie usłyszymy m.in. kompozycje Bacha, Moniuszki, Vivaldiego i Ravela.
Kwartet Gdański tworzą: Łukasz Perucki, Alena Iwańczuk - skrzypce, Tomasz Mrowiński - altówka, Weronika Kulpa - wiolonczela. https://www.facebook.com/kwartetgdanski/
Przypominamy, że koncert może odbyć się dzięki współfinansowaniu przez Prezydenta Miasta i proboszcza miejsca, przy współpracy z KDK.