Konin. Tu płynie energia > Aktywności > Kultura > VIII edycja Makroregionalnych Prezentacji i Warsztatów Improwizacji Jazzowej

Kalendarz imprez

„Wyobraźnia”, reż. Julia Szmyt (Teatr Lalka Warszawa)

Gdzie: Dk Oskard

Kiedy: 2026-09-08 (Wtorek)

godz. 17:00

„Kulawa Kaczka i ślepa Kura”, reż. Tomasz Maśląkowski (Fundacja LALE.Teatr)

Gdzie: DK Oskard

Kiedy: 2026-09-10 (Czwartek)

godz. 12:00

VIII edycja Makroregionalnych Prezentacji i Warsztatów Improwizacji Jazzowej

Już 30 marca w Państwowej Szkole Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Koninie odbędzie się VIII edycja Makroregionalnych Prezentacji i Warsztatów Improwizacji Jazzowej. Wydarzenie z roku na rok cieszy się co raz większa popularnością, przyciągając młodych adeptów muzyki jazzowej ze szkół muzycznych z Poznania, Łodzi, czy Wrocławia. Otwarte dla wszystkich przesłuchania uczestników, którym akompaniować będzie profesjonalna sekcja rytmiczna złożona z pedagogów konińskiej szkoły muzycznej rozpoczną się o godzinie 10:30. O godzinie 15:00 rozpoczną się warsztaty, które w tym roku poprowadzą: mgr Michał Kaczmarczyk - nauczyciel  Państwowej Szkoły Muzycznej w Koninie oraz zaproszeni goście z Akademii Muzycznej w Łodzi - dr hab Rafał Sarnecki, Akademii Muzycznej we Wrocławiu - prof. dr hab. Jakub Stankiewicz oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego - dr hab Rafał Ciesielski. O 18:30 rozpocznie się uroczyste wręczenie nagród oraz koncert laureatów. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Współorganizatorem VIII edycji Makroregionalnych Prezentacji i Warsztatów Improwizacji Jazzowej są:  Miasto Konin, Starostwo Powiatowe w Koninie oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Koninie.

Lokacja: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Koninie

Wróć

15