Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że przy ul. Kleczewskiej na wysokości osiedla Międzylesie przemieszczają się dwa dorosłe dziki. Sprawę przekazano do PGKiM.
dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. 11-go Listopada 36 samochód marki Opel jest nieprawidłowo zaparkowany na jezdni, utrudnia przejazd innym pojazdom. Wysłany na miejsce patrol podjął interwencję.
dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. Tuwima samochody zaparkowane są w miejscu obowiązywania znaku drogowego B-36 „zakaz zatrzymywania się”. Wysłany na miejsce patrol nie potwierdził zgłoszenia.
dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. Plac Górnika 2 samochody zaparkowane są na pasie zieleni miejskiej. Wysłany na miejsce patrol podjął interwencję.
dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na Trasa Bursztynowa przed skrzyżowaniem z ul. Zagórowską przy jezdni leży martwa sarna. Sprawę przekazano do PGKiM.
dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. Legionów 22 parkujący samochód marki Peugeot blokuję wyjazd z parkingu. W trakcie realizacji zgłoszenie zostało odwołane.
dyżurny SM otrzymał zgłoszenie, że na ul. Aleje 1 Maja 8 samochód zaparkowany jest na pasie zieleni miejskiej. Wysłany na miejsce patrol podjął interwencję.
operatorzy monitoringu miejskiego zarejestrowali następujące nieprawidłowości na terenie miasta Konina: - Wojska Polskiego – wykroczenia drogowe.
funkcjonariusz SM zabezpieczał ład i porządek publiczny na terenie Urzędu Miejskiego przy placu Wolności 1.
funkcjonariusze SM nadzorowali pięć osób skazanych prawomocnym wyrokiem Sądu wykonujące nieodpłatne prace społecznie użyteczne na rzecz miasta.